תושבת ראשון לציון נתקפה בחרדה כששליח פיצה שהביא לביתה אוכל פעמים רבות, זיהה אותה וניסה להטריד אותה מינית בפומבי. בעקבות ההטרדה היא פנתה לבית המשפט, שהוציא נגדו צו הרחקה.
1 צפייה בגלריה
חיבק ונישק
חיבק ונישק
חיבק ונישק
( המחשה: שאטרסטוק)
קראו גם:
במהלך השנים האחרונות הזמינה הצעירה משלוחים שונים של אוכל, ופעמים רבות מי שהגיע לפתח ביתה הוא אותו שליח שבעקבות זאת כבר הכיר את שמה ואת מקום מגוריה. עם זאת, בשום שלב היא לא הרגישה שיש סכנה או חשש מפני המפגש עימו.
לפני כשבועיים, כך טוענת הצעירה, היא שהתה במקום עבודתה בקניון, כשלפתע אותו שליח הגיע גם הוא למקום וצעק בקול את שמה, אך מיד נכנס לחנות הסמוכה.
לטענתה, כאשר הוא יצא מהחנות, הוא הגיע במהירות לכיוונה, חיבק אותה בחוזקה כך שהיא לא הצליחה לזוז, ליטף את ידה ואף נישק אותה תוך כדי שהוא מזמין אותה לבוא אליו.
לטענת הצעירה, התנהגותו של שליח הפיצה גרמה לה לחרדה קשה. היא קפאה במקומה ולא הצליחה להגיב למעשיו. בנוסף, השליח ביקש ממנה לשמור את מה שקרה ביניהם ולא לספר מה הוא עשה.
מאז, טוענת הצעירה, היא לא חזרה למקום עבודתה, ובעקבות מעשיו של השליח היא פנתה לבית המשפט וביקשה להוציא נגדו צו הרחקה.
בתום בירור ראשוני הוצא נגדו הצו, ובדיון נוסף שנערך בנוכחותו הכחיש השליח שניסה להטריד אותה ואמר כי אין לו כל עניין בה. למרות זאת, צו ההרחקה נותר בעינו, בדרישה שלא יצור עימה יותר קשר.