אין ספק ששנת תשפ"א היתה השנה של זהבה בן. הזמרת שכולם כל כך אוהבים אבל שכחו כמה היא אהובה, חזרת לקדמת הבמה בזכות הזכייה שלה בתוכנית "האח הגדול". בן, תושבת ראשון לציון, ידעה עליות ומורדות בכל הקריירה הארוכה שלה, אך רק לפני שנתיים היא הגיעה לשפל חדש כשלא נסגרה עבורה אף הופעה ליום העצמאות. בשלב זה הגיע גלגל ההצלה שלה והציבור נחשף אליה במסגרת התוכנית והתאהב.
1 צפייה בגלריה
זהבה בן. מה תביא השנה הבאה?
זהבה בן. מה תביא השנה הבאה?
זהבה בן. מה תביא השנה הבאה?
(צילום: ריאן)
קראו גם:
על רקע ההגעה של זהבה לגמר, החליטו בעיריית ראשון לציון לפרגן לתושבת העיר וקראו באמצעות שלטי חוצות לתושבים להצביע עבורה ולסייע לזכייתה בתוכנית. מחווה זו לא עברה לכולם באופן חלק בגרון והרשתות החברתיות הפכו לזירת קרב בין תושבים, כאשר חלק חשבו שמדובר ביחסי ציבור על חשבון התושבים וכיסם וחלק אחר חשב שהביקורת היא צרות עין ושאין דבר יותר מבורך מפרגון לתושבת העיר שהביאה לה גאווה.
לאחר הזכייה התראיין חברה הקרוב של בן, האמרגן ישראל בונדק, ירה לכל הכיוונים ועורר סערה. "אני מתרגש עבור זהבה וזה יישאר איתי עוד הרבה זמן כי זהבה בשבילי היא בתוך הווריד. אבל מכעיס אותי שכל הזמרים והזמרות שאף פעם לא חשבו לדבר איתה לפני התוכנית, פתאום מרימים אליה טלפונים כדי להיות חברים שלה. איפה הייתם עד עכשיו, חבורה של תעשייה מזובלת? למה לא שאלתם אותה עד היום מה קורה איתה ולמה לא התעניינתם בה? כל אחד חושב רק על התחת שלו ועל הכיס שלו, מגיע להם שאני אירק להם במרכז הפנים. פתאום כולם כמו דבורים מסתובבים סביבה, אני רק מקווה שהיא תדע לנהל את עצמה הפעם כמו שצריך".
"וואו קשה לסכם במילים שנה כזאת", אומרת הזמרת. "אני חושבת שזו שנה שאני לא אשכח לעולם, החיבוק, האהבה ברחוב, המוזיקה, הבמות והקהל שלא מפסיק להרעיף עליי אהבה. זה לא מובן מאליו. זו היתה שנה מטורפת שעברתי בה כל כך הרבה רגעים מיוחדים, אבל אני חושבת שהרגע הכי משמעותי עבורי היה בפעם הראשונה שעמדתי על הבמה בקיסריה, שלוש הופעות עם אנרגיה חד־פעמית. אני מודה על הכל ומחבקת את זה בכל יום מחדש.
"אני רוצה לאחל לכל עם ישראל היקר שלי שנה מדהימה, מלאה בשמחות ובעיקר בריאות. אני אוהבת את כולם ומודה על האהבה שהם מעניקים לי".