לפני כשנה גילתה תושבת מערב ראשון לציון כי יש לה שכנים חדשים: זוג צעיר ומאושר. בתביעה שהגישה התושבת לאחרונה לבית המשפט המקומי היא טוענת כי מרגע שהשכנים החדשים עברו להתגורר בסמוך אליה, הופרה שגרת חייה.
1 צפייה בגלריה
מטרד רעש בשינה
מטרד רעש בשינה
מטרד רעש בשינה
(המחשה: Shutterstock)
קראו גם:
לטענתה, השכנים הקימו גינה חדשה ולכלוך רב התגלגל אל החצר שלה וכל טענותיה כלפיהם נענו בהתעלמות. אלא שמהר מאוד התברר לתובעת, כך לטענתה, שזוהי רק ההתחלה וששכניה החדשים אוהבים לשיר.
לדברי התובעת, במהלך החודשים האחרונים החליטו בני הזוג לרכוש ערכת רמקולים גדולה שאותה הם פיזרו במקומות שונים בחצר שלהם, ומאז הם מקפידים להשתמש בה לעיתים קרובות. מדי ערב, כך מספרת האישה, מגיעים זוגות חברים ופוצחים בשירה לעתים עד השעות המאוחרות של הלילה ובפעמים אחרות הם סתם יושבים להנאתם ומאזינים למוזיקה בעוצמה גבוהה.
לדברי האישה, בעקבות ערבי המסיבות היא החלה לסבול מיתר לחץ דם ועלייה ברמות הסוכר, דבר שלטענתה נגרם ישירות כתוצאה מההטרדות של מנוחתה שהיא חווה מצד השכנים.
לדבריה, כל ניסיון לבקש מהשכנים להתחשב ולהוריד את עוצמות הרעש לא זכו לתשומת הלב הראויה והמסיבות לא פסקו. בעקבות כל אלה החליטה האישה להגיש תביעת פיצויים כנגד השכנים בטענה שהם אלו שגרמו לבעיות הבריאותיות שלה וכעת היא דורשת מהם לפצות אותה ב־60 אלף שקלים.