תביעה משונה במיוחד הגיעה לאחרונה לבית משפט השלום בראשון לציון: לפני כחצי שנה חיפש תושב העיר רכב לרכישה. הוא בדק באתרי האינטרנט השונים שמציעים רכבים משומשים, ופנה לאדם שהציע למכירה רכב שהתאים לתקציב שלו ולדרישותיו.
1 צפייה בגלריה
לא הזדהה עם המסר
לא הזדהה עם המסר
לא הזדהה עם המסר
(המחשה: שאול גולן)
קראו גם:
לאחר בדיקה במוסך וסיכום על המחיר, ביקש הגבר מהמוכר כי יסיר את הסטיקרים המודבקים לשמשות הרכב. הרוכש טען כי המדבקות מכילות מסרים רבים שאינו מסכים איתם כגון סמל של קבוצת כדורגל שהוא רואה בה יריבה ובנוסף אמירות פוליטיות שהוא אינו מזדהה עימן.
לטענת התובע, מוכר הרכב הבטיח להסיר את המדבקות הללו בטרם תעבור הבעלות ואף לשטוף היטב את הרכב כדי לא להשאיר סימנים. למרות זאת, כך טוען הרוכש, כאשר נפגשו השניים במעמד העברת הבעלות הסביר המוכר כי הוא לא הספיק למלא את הסיכום ביניהם אך שהוא מתחייב לתאם מועד ולקחת את הרכב לניקוי בהקדם. מאז, כך טוען הרוכש, עברו חודשים רבים אך המוכר מתחמק מההתחייבות והוא נאלץ לנהוג ברכב שמכיל השקפות עולם שקשה לו איתן.
בשלב מסוים, כאשר הבין הגבר שמוכר הרכב לא יסיר את המדבקות, הוא נאלץ לטפל בכך לבדו, דבר שגרם לו לטענתו להוצאה כספית ובזבוז זמן. בעקבות כל אלו החליט הגבר להגיש תביעה נגד מוכר הרכב, על סך של 1,500 שקל.
לכל העדכונים - חדשות ראשון לציון