120 רכבים צפו השבוע בהקרנה הראשונה של מיזם ה-'דרייב אין' בראשון לציון. ההקרנה התקיימה בחניון המכללה למינהל, צעירים ב-120 רכבים קיבלו קופסת נשנושים ונהנו מהסרט "מכתוב" על מסך ענק בגודל של 50 מ"ר. לאור ההצלחה, בעיריית ראשון לציון בוחנים הקרנות נוספות בהמשך.
1 צפייה בגלריה
הדרייב אין של ראשל"צ
הדרייב אין של ראשל"צ
הדרייב אין של ראשל"צ
(צילום: עידן גרוס)
קראו גם:
את הרעיון יזמו מרכז הצעירים במינהל קהילה של עיריית ראשון לציון, חברת ההפקות בלוסטון ואגודת הסטודנטים המסלול האקדמי המכללה למינהל.
בטרם ההקרנה, הוצעו 20 סרטים להקרנה והרוב בחרו בסרט "מכתוב". הרכבים חנו במרחק של 2.5 מטרים אחד מהשני וכדי להימנע מפתיחת חלונות, הסאונד שודר בתחנת רדיו ייעודית.
ראש העירייה, רז קינסטליך, בירך על היוזמה ואמר: "אני מעודד כל יוזמה חברתית וקהילתית שמתקיימת תחת המגבלות הקיימות. לתרבות יש השפעה חיובית משמעותית לשיפור מצב הרוח והתרוממות הנפש ולכן חשוב שאירועים כאלו יתקיימו".
תפעול האירוע התבצע בהתאם להנחיות משרד הבריאות. במרחבי מתחם החניה במכללה למינהל הוצבו סדרנים ומאבטחים שדאגו לכניסה וליציאה מסודרת ומאורגנת, כמו כן, במרחב הוצבו שירותים כימיים והייתה אסורה היציאה מן הרכבים אלא במקרה חריג ובליווי מאבטח. בנוסף, היו מחסומים שהקיפו את מתחם האירוע והמסך גם הוא עבר בדיקות של מהנדס ואושר בטיחותית.
המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הנוער וצעירים בעיר, איתי מתתיהו, הוסיף: "לאחר זמן רב בו השתוקקנו לאירועי תרבות, אני שמח שהצלחנו להשיק את אירוע ה'דרייב אין' הראשון שזכה להצלחה, ובעקבותיו יגיעו אירועים נוספים תודה לראש העירייה רז קינסטליך על התמיכה המלאה בפרויקט זה".
לעדכונים נוספים היכנסו לחדשות ראשון לציון