רוב הציבור בישראל אמנם מחוסן כבר בשתי מנות של החיסון נגד קורונה, אולם ישנם עוד מאות אלפים המסרבים להתחסן מטעמים שונים.
1 צפייה בגלריה
חיסון קורונה
חיסון קורונה
חיסון קורונה
( המחשה: אבי רוקח)
קראו גם:
תושבת ראשון לציון המנהלת סניף של רשת מזון מוכרת בעיר, הוציאה אחד מעובדיה לחל"ת לאחר שהתברר לה כי הוא לא מחוסן ומסרב לעשות כן. לטענתה, מאז הוא מתנכל אליה, מאיים ומטריד את מנוחתה.
לפני כחודש וחצי פנתה המנהלת אל אחד העובדים וביקשה ממנו להתחסן כפי שעשו שאר העובדים. אלא שהעובד סירב להתחסן ואף סירב להיבדק כל 72 שעות כדי לוודא כי הוא אינו נושא את נגיף הקורונה. היא זימנה אותו לשיחה וביקשה ממנו לצאת לחל"ת. לטענת המנהלת, עד לנקודת הזמן הזו, בינה לבין העובד היו יחסים טובים והיא נהגה בו באופן חברי גם מחוץ לשעות העבודה, ולא אחת אירחה אותו לארוחות בשבתות ובחגים.
למרות זאת, העובד קיבל את ההודעה בכעס והחל למרר את חייה של הבוסית שלו. בתחילה, כך היא טוענת, הוא נהג להגיע לסניף, לצעוק ולקלל אותה ליד שאר העובדים והלקוחות. ביום שישי לפני שלושה שבועות הגיעו לביתה של האישה שני שוטרים וטענו כי הגיעה דיווח לפיו היא מתעללת בבנה הקטן. שעות אחדות לאחר מכן הגיע הגבר לביתה וצעק ברחוב שבבית מתגוררת אישה שמתעללת בבנה. כמו כן הוא המתין מחוץ לביתה וכאשר ראה את בנה הקטן הוא צעק לעברו שאמא שלו אלימה.
בעקבות שרשרת האירועים יצא נגד העובד צו הרחקה, אך הוא המשיך להגיע לביתה של המנהלת ועל כן נעצר. בתום חקירה הוחלט להעביר אותו להסתכלות פסיכיאטרית כדי לבחון אם הוא כשיר לעמוד לדין.