מיום ראשון הקרוב (20.6) תאריך עיריית ראשון לציון את שעות ההצלה בשלושה חופים עד השעה 20:00 בערב או עד שקיעת החמה, הקרובה מבניהן. זוהי השנה השישית שעיריית ראשון לציון היא העיר היחידה בישראל שמפעילה שירותי הצלה עד שעות החשיכה מתוך הנחת עבודה שרוב מקרי הטביעה מתרחשים בהעדר מציל.
(צילום: דוברות עיריית ראשון לציון)

בעירייה מודעים לכך שבתקופת הקיץ רבים מהמתרחצים מגיעים לחוף בשעות הפחות חמות שהנן שעות הערביים ולכן החליטו לתקצב את המשך שירותי ההצלה.
קראו גם:
שירותי ההצלה בחופים מס' 1 החוף הכחול, חוף מס' 4 חוף תל יונה וחוף מס' 6- החוף הנפרד, יחלו בשעה 08.00 ויסתיימו כאמור בשעה 20.00 או בשקיעה. החוף הנפרד יופעל במתכונת זו בימי חול בלבד. יתר תחנות ההצלה יופעלו בכל ימות השבוע משעה 07.00 ועד 19.00 בערב.
1 צפייה בגלריה
מציל בחוף ראשון לציון
מציל בחוף ראשון לציון
סוכת מציל בחוף ראשון לציון
(צילום: עידן גרוס)
ראש העירייה, רז קינסטליך: "שעת הערביים היא אחת השעות היפות ביותר בחוף הים, נדאג שהיא גם תהיה בטוחה למתרחצים. כל עוד יש אור יום, יהיו מתרחצים בחוף הים ועלינו האחריות לדאוג לשלומם". השירות ימשך עד סוף חודש אוגוסט.
המשנה לראש העירייה, עידן מזרחי, המחזיק בתיק חופים ואגמים, אמר: "השמירה על שלום ציבור המתרחצים היא המשימה המרכזית שלנו וזו הסיבה שאנחנו מפעילים את שירותי ההצלה לאורך כל שעות האור. אני קורא לתושבים להגיע וליהנות מחוף הרחצה היפה בארץ".
כל העדכונים - חדשות ראשון לציון