השהייה במרחב חוף הים של ראשון לציון, כמו יתר חופי הארץ מותרת בימי הסגר רק למטרת ספורט יחידני או לספורטאים מקצוענים בתחום ספורט ימי. עם זאת, יש מי שהגיע הבוקר (שבת) לחוף ראשון לציון למטרה אחרת לגמרי. בני זוג נתפסו על חם כשהם מקיימים יחסי מין על אחד משולחנות המסעדות בחוף, וספגו 4 דוחות.
1 צפייה בגלריה
חוף ראשון
חוף ראשון
חוף ראשון
(צילום: אבי מועלם)
קראו גם:
הבוקר (שבת) סמוך לשעה שש וחצי בבוקר הבחין אור בן אבו ראש צוות פקחי חוף הים בחברה לביטחון של עיריית ראשון לציון בבני זוג באמצע שנות השלושים לחייהם כשהם צועדים בטיילת חוף הים כשהם אינם עוטים מסכות על פניהם. בני הזוג נדרשו על ידי הפקחים לעטות מסיכה.
אולם הם סירבו ואף הגבר תושב ראשון לציון ניסה להטעות את הפקחים תוך שהוא טוען כי הגיע לחגוג עם זוגתו את יום הנישואין. עוד טען כי לא חרג מטווח היתרה המותרת מהבית שכן הם מתגוררים בסמוך מאוד לחוף הים. אלא שבדיקה קצרה העלתה כי הם אינם נושאים והם מתגוררים בשתי כתובות נפרדות בעיר. בתי המגורים שלהם אינם קרובים גאוגרפית לחוף הים.
שני בני הזוג קיבלו דוחות על אי עטיית מסיכה.
זמן קצר אחר כך הבחינה מפעילת מסעדה בחוף הים כי ברחבת השולחנות שבחזית המסעדה שבשל הסגר היא מושבתת מפעילות נמצאים שני בני זוג כשהם מקימים יחסי מין מלאים על אחד השולחנות במקום.
היא מיהרה להזעיק את פקחי חוף הים של החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון. כשבמקביל מצלמות האבטחה והבקרה תיעדו את מעשי השניים.
הפקחים הגיעו מיד למקום וזיהו את בני הזוג שצעדו קודם לכן על הטיילת ללא מסכות. אלא שהפעם הם היו גם מעורטלים באופן חלקי.
הפעם התקשו השנים להסביר את מעשיהם בפני הפקחים. ואת העובדה שהם אינם עוטים מסכות במרחב הציבורי. גם הפעם בוצע נגדם הליך אכיפה נוסף של רישום דוחות על הפרת צוו בריאות העם.
במהלך הימים האחרונים פועלים סביב השעון צוותי החברה לביטחון בחוף הים של ראשון לציון ואוכפים את הסגר וכן את צוובריאות העם. במהלך הימים האחרונים נרשמו דוחות רבים למפירי הסגר וצו בריאות העם.
בחברה לביטחון של עיריית ראשון לציון שבים ומבקשים מהציבור להימנע מלהגיע לחוף הים
לעדכונים נוספים היכנסו לחדשות ראשון לציון