הלם בראשון לציון: חברת המועצה מיכל קלדרון הלכה לעולמה במפתיע בגיל 62. מותה הפתאומי הותיר את בני משפחתה וחבריה הרבים המומים וכואבים. הם עדיין לא מעכלים שקרה הנורא מכל.

2 צפייה בגלריה
רז קינסטליך ומיכל קלדרון
רז קינסטליך ומיכל קלדרון
רז קינסטליך ומיכל קלדרון
(צילום: מתוך דף הפייסבוק של קינסטליך)

ראש העירייה, רז קינסטליך, ספד לה: "התעוררנו היום לבוקר עצוב מאוד. חברתי היקרה ואישה שאהבתי מאוד, חברת המועצה - מיכל קלדרון, הלכה הלילה לעולמה בטרם עת ובפתאומיות.
אין לי דרך אפילו להתחיל לכתוב על אישה כמו מיכל בזמן עבר. כל מהותה של מיכל, היה לעשות טוב, לתרום ולעזור לכל מי שרק שביקש.
מיכל ניהלה לצידי את כל אירועי החירום שהתרחשו בעיר בשנים האחרונות - החל ממשבר הקורונה ועד שלושת המבצעים הצבאיים כמחזיקת תיק החירום בעירייה.
בין כל פועלה, מיכל גם החזיקה את תיק התרבות התורנית והחינוך הדתי-לאומי ופעלה רבות למען חינוך, קירוב לבבות בין דתיים וחילונים, אישה שכולה חסד ואמת.
לא היה משנה לה יום, לילה, או זמן - היא תמיד הייתה נכונה לעזור ושמה את טובת העיר הזו ותושביה, ראשונים בסדר העדיפויות שלה.

2 צפייה בגלריה
מיכל קלדרון
מיכל קלדרון
מיכל קלדרון
(צילום: מתוך הרשת החברתית, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

קראו גם:

היא תמיד עשתה את כל עבודתה בהתנדבות מלאה, ללא רצון אפילו לקבל תודה או קרדיט - הכל בשקט, עם החיוך והעיניים הטובות שלה.
לפני שמיכל הייתה חברת מועצה, היא הייתה חברה טובה ויקרה שלי. אהבתי אותה מאוד, הערכתי את האדם הטוב שהייתה, את היושרה והצניעות שלה. נהגתי להתייעץ איתה המון, היא הייתה אישה חכמה מאוד ודעתה הייתה חשובה לי.
אין לי מילים לתאר את הצער שכולנו חווים, אני רוצה לשלוח מכאן תנחומים לבעלה קובי ולילדיה בועז וזהב, לנכדיה, משפחתה המורחבת ולכל חבריה הרבים שכל כך אהבו אותה".
הלוויתה של מיכל תתקיים היום, בשעה 15:00 בבית העלמין גורדון.
יהי זכרה ברוך.