כמו רבים מתושבי שכונת רמז, גם שלום חדד סובל ממצוקת חניה. לדבריו, גם הוא נאלץ לעתים להחנות את רכבו באדום־לבן, אך כשהוא מביט סביבו הוא מגלה שפעמים רבות רק הוא מקבל דוח חניה. לטענתו הסיבה לכך היא שבניגוד לשאר הרכבים, רכבו הוא ג'יפ יוקרתי מתוצרת מרצדס.
1 צפייה בגלריה
הרכב שנקנס
הרכב שנקנס
הרכב שנקנס
(צילום פרטי)
קראו גם:
לדברי חדד, רחוב הירשפלד שבו הוא מתגורר נחשב לבעייתי מאוד מבחינת חניה. "מחוץ לבניינים קשה מאוד למצוא חניה ולכן אנשים נאלצים לחנות על אדום־לבן וכך גם אני עושה", הוא אומר.
"משום מה, שמתי לב שהפקחים עושים אכיפה בררנית ולחלק מהרכבים הם נותנים דוחות ולחלק מהרכבים לא נותנים, ואני חושב שזה פסול שלא עושים דין שווה לכולם. אני כמובן לא מעוניין שעכשיו כל אלו שחונים באדום־לבן יידפקו, אבל אני שם לב שהפקחים משום מה לא מפספסים אותי אף פעם ונותנים לי דוח בכל פעם שהם עוברים שם. לדעתי יש לכך סיבה מאוד ברורה והיא ג'יפ המרצדס שאני נוהג עליו. הם עוברים ורואים רכב יוקרתי אז מבחינתם הם יכולים לתת לי דוח כי הם בטח חושבים שאני אספוג את הקנס בקלות".
לדברי חדד נמאס לו מהאכיפה שהוא מכנה בררנית ועל כן הוא פנה ליועצת המשפטית של העירייה ושטח בפניה את הבעיה. "היא ענתה לי שאם יש בעיה נקודתית אז שאפנה אליה בכל פעם שקורה כזה דבר אבל אני לא אפנה בכל פעם כדי לטפל בדוח, זה לא רציני. העירייה פשוט צריכה להפסיק לעשות איפה ואיפה".
מהעירייה נמסר: "פקחי החברה לביטחון אוכפים עבירות חנייה במקצועיות וללא משוא פנים. לראיה, רק בחודשיים האחרונים נרשמו במקום 55 דוחות חניה, כאשר האכיפה נעשית על פי קריאות שמתקבלות במוקד העירוני. בידי התושב האפשרות להגיש בקשה להישפט".