תושב ראשון לציון הגיש תביעה נגד מי שאותו הוא כינה "חברו הטוב ביותר לשעבר". לטענתו, במשך תקופה ארוכה הם היו יוצאים יחד אך תמיד הוא היה משלם עליו בזמן שחברו לא מוציא את הארנק. כעת הוא תובע ממנו 5,000 שקלים בטענה שכל הזמן שהיו חברים הוא נוצל.
1 צפייה בגלריה
מסיבה, בירות
מסיבה, בירות
תובע ב-5 אלף שקלים את חברו
(אילוסטרציה: shutterstock)
קראו גם:
יציאות של חברים הם דבר נפוץ (טרום עידן הקורונה) אך יש פעמים שזה נגמר רע מאוד, כפי שקרה במקרה של צעיר מקומי. לטענתו, במהלך שירותם בצבא נוצרה ביניהם חברות אמיצה והם הפכו לחברים הכי טובים. בזמן שהשניים בילו יחד, הם נהגו לצאת לפאבים ומועדונים, רקדו ושתו אלכוהול רב בשביל המצב רוח. לטענת הצעיר, במרבית המקרים, החבר סיפר שהוא אינו נושא ארנק או שהוא בלחץ כלכלי ואילו הצעיר היה מכניס את היד לכיס ומזמין אותו לסיבוב של שתיה אחד אחרי השני. גם לאחר הבילוי במועדון, כשהשניים רצו לאכול, המשיך הצעיר לממן את חברו והזמין אותו לארוחות.
לפני כשנה, נכנס הצעיר לחובות כספיים וביקש מחברו לסייע לו ולהשיב לו כסף על חשבון היציאות בעבר. לטענתו, מאז שביקש זאת החליט החבר לנתק קשר, חסם אותו בוואטסאפ ולא עונה לו לשיחות. בעקבות העלבון שספג ועוגמת הנפש שנגרמה לו, החליט הצעיר לתבוע את חברו לשעבר בסכום של 5,000 שקלים, אותו הוא מעריך כסכום הכסף שהוציא על חברו במהלך הבילויים המשותפים.
לעדכונים חדשות ראשון