תכשיטים בשווי של כ־200 אלף שקלים נגנבו מרכב במזרח ראשון לציון. "זה קרה לפני כשבוע וחצי, בלילה בין שישי לשבת פרצו לסבא וסבתא שלי את הרכב ואת חניון הבניין בהם הם גרים וגנבו משם מזוודות מלאות בתכשיטים וארגזי כלים, נזק בשווי של עשרות אלפי שקלים", מספר ירין, נכדם של בני הזוג הנשדד.
1 צפייה בגלריה
כנופיית הגנבים בפעולה
כנופיית הגנבים בפעולה
כנופיית הגנבים בפעולה
(צילום מתוך מצלמות האבטחה)
"סבתא שלי עוסקת בשיווק תכשיטים וכל חייה התעסקה ועד היום מתעסקת בתכשיטנות, מדובר במאות תכשיטים אשר היו מיועדים לשיווק, ומעבר לתכשיטים מדובר בכל חייהם של סבתא וסבא שלי, זוג מבוגר שרק מחפש להתפרנס ולחיות בכבוד, הם עברו מרורים עד שהצליחו לטוס ולחזור בחזרה לארץ עם הסחורה שמיועדת כולה למחייתם".
קראו גם:
עוד מוסיף הנכד ומספר כי, "מדובר במזוודה אדומה מלאה בתכשיטי אופנה בשווי עשרות אלפי שקלים שנלקחה בלי בושה מתא המטען, שקית רב־פעמית לבנה מלאה בציוד אישי כמו משקפיים, טבעות ותכשיטים נוספים, שנלקחה גם היא בלי בושה מקדמת הרכב וארגזי כלים בינוניים שחורים ועוד אחד גדול כחול ששימשו גם הם לטובת עבודה יום־יומית, מלאים בכלים יקרי ערך".
מספר ימים לאחר מכן, פרסמו דיירים אחרים תמונות של אותם גנבים כשהם מסתובבים בחלק אחר של מזרח העיר כשבידיהם אותה מזוודה אדומה והפעם היא שימשה אותם למעשי השוד שלהם.
הנושא עבר לטיפול המשטרה והוא נחקר בימים אלה.