מקרה מוזר מאוד אירע בבית משפחה בראשון לציון, או יותר נכון בחניית הבית. לדברי בני המשפחה, הרכב המשפחתי חסם את הכניסה לבית שלהם כשלפתע הגיח פקח עירייה בטענה שאל המוקד הגיע דיווח על כך שהרכב מפריע.
1 צפייה בגלריה
"למי הפרענו?"
"למי הפרענו?"
"למי הפרענו?"
( צילום: רועי אלמן)
קראו גם:
לדבריהם שום הסבר של בני המשפחה על כך שמדובר ברכב שלהם שחונה בכניסה לחניה הפרטית שלהם לא עזר והם ספגו דוח.
ביום שישי שעבר חזרה אחת מבנות המשפחה והחנתה את הרכב בכניסה לחניה הפרטית בבית ברחוב השומר, במקום שבו מסומן שאסור לחנות בכדי לא לחסום. "הייתי מחוץ לבית כשלפתע קיבלתי טלפון מהבת שלי בטענה שיש פקח שרושם לה דוח כי היא חנתה בכניסה לחניה הפרטית שלנו", מספר אב המשפחה, "ניסיתי לדבר איתו ולומר לו שזו החניה שלנו שנחסמת, אבל הוא אמר ששלחו אותו במיוחד כי מישהו התקשר להתלונן שהרכב חוסם את החניה. ניסיתי שוב להסביר שהיחידים שזה יכול להפריע להם אלו בני המשפחה ולא אף אחד אחר, אבל הוא התעקש שעליו לבצע את המוטל עליו וזה לרשום דוח בגלל דיווח למוקד העירוני".
בסופו של דבר הפקח רשם לבני המשפחה דוח בסך של 250 שקלים והלך מהמקום.
"זה הזוי בעיניי", אומר אב המשפחה. "ברחוב שלי יש דיירים שחוסמים את החניה הפרטית שלהם, כולל חבר מועצה בכיר, ואף אחד לא מקבל דוח. שנית, לא ייתכן שכל דיווח אנונימי מביא להגשת דוחות גם אם זה לא מפריע לבני הבית. זו אכיפה בררנית ואסור לתת לה יד".
מהעירייה נמסר: "שטח כניסה לחניוני בתים הוא ציבורי ולא פרטי. החוק אינו מאפשר חניית כלי רכב מול שער כניסה ויציאה של חניונים פרטיים. הפקח הגיע למקום בעקבות פניה למוקד 106, זיהה עבירת תנועה וביצע אכיפה".