פרויקט More נרקיסים נבנה בכניסה לשכונת נרקיסים החדשה בראשון לציון, על הקו הראשון למערב.
2 צפייה בגלריה
סלון הפנטהאוז מור נרקיסים
סלון הפנטהאוז מור נרקיסים
סלון הפנטהאוז מור נרקיסים
(הדמיה: קבוצת More)
הוא יאפשר מבט אל הנוף לכיוון חוף הים, והוא סמוך לפארקים ירוקים, ל"גן האותיות בעברית", לשירותים עירוניים, למוסדות חינוך ובקרבה לצירי תחבורה ראשיים.
פרויקט More בנרקיסים, כולל שלושה מגדלי מגורים בני 22 קומות כל אחד ובהם דירות 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים 5 ו- 6 חד' מפוארים.
קראו גם:
בסך הכל נבנות בפרויקט 254 יח"ד, 181 דירות במחיר למשתכן ו-73 בשוק החופשי וכן קומת מסחר בשטח של כ-2,000 מ"ר.
השיא נרשם כשקבוצת מור מכרה את הפנטהאוז היקר ביותר בעיר בסכום של 5.75 מיליון ₪. הפנטהאוז כולל 6 חדרים, בודד בקומה 22, ומתפרש על שטח של 200 מ"ר ו-126 מ"ר מרפסות.
2 צפייה בגלריה
שלושה מגדלי מגורים בני 22 קומות
שלושה מגדלי מגורים בני 22 קומות
שלושה מגדלי מגורים בני 22 קומות
( הדמיה: קבוצת More)
אלה קלפנר, סמנכ"לית שיווק, מכירות ושירות בקבוצת More ציינה: "פרויקט מור נרקיסים הוא פרויקט מבוקש נוסף של הקבוצה שזוכה לביקושים גבוהים. הפרויקט מציע שילוב מנצח של סביבת מגורים אורבנית, הכוללת מגורים לצד שטחי מסחר ושירותים קהילתיים מתחת לבית".
קבוצת הייזום והבניה MORE, בבעלותם של חנן מור, יו"ר הקבוצה, ואבי מאור, המנכ"ל, מבצעת את הפרויקטים שביוזמתה על ידי חברת הביצוע שלה MORE בנייה ואורתם הנדסה.
מרבית הפרויקטים משלבים מגורים, מסחר, פנאי, ותעסוקה. החברה יזמה, מקימה ומשווקת למעלה מ-4,000 יח"ד בישראל, הן בשוק החופשי ובשנה האחרונה גם עבור מיזמי מחיר למשתכן.
לחברה 4 פרויקטים גדולים ומשמעותיים של מחיר למשתכן באזורי ביקוש: מודיעין "מורשת", ראשל"צ "נרקיסים", "אור ים" אור עקיבא וחיפה "מבואות דרומיים" הכוללים ביחד סך הכל מעל ל-2,000 יח"ד.