מלחמת חרבות ברזל: חברת המים והביוב של ראשון לציון, "מניב ראשון", הודיעה היום (ראשון) על מתן שורת הקלות בתעריפי תשלום המים ומועדי התשלום לחלק מתושבי העיר. אם אתם נמנים עם אנשי כוחות הביטחון, מארחים תושבים שפונו מבתיהם בשל מצב החירום או משתייכים לאוכלוסיות זכאיות נוספות פנו ל"מניב".
2 צפייה בגלריה
תאגיד המים "מניב" ראשון לציון
תאגיד המים "מניב" ראשון לציון
תאגיד המים "מניב" ראשון לציון
(צילום: מניב )
עקב המצב הביטחוני, חוקקה כנסת ישראל את חוק דחיית מועדים - הוראת שעה חרבות ברזל, (חוזה, פסק דין או תשלום לרשות), התשפ"ד-2023.
בהתאם לחוק, אוכלוסיות זכאיות לרבות מי ששירת או משרת כחייל, שוטר, סוהר (במתקנים מסוימים) או כבאי, וכן מתנדב בהיקף של משרה מלאה בגוף הצלה, או שהיה מאושפז כתוצאה מפציעה מפעולת איבה בבית חולים לתקופה של שבעה ימים, בתקופה שמיום 7 באוקטובר 2023 ועד ליום 7 בנובמבר 2023, תינתן לו ארכה של 30 יום לתשלום חשבון המים והביוב ללא כל עלות.
במידה ואת/ה או בן/בת זוגך נמצא ברשימת הזכאים הקבועה בחוק אנא צרו קשר עם "מניב ראשון" בצרוף אסמכתא המעידה על המצב ותקבלו סיוע בהתאם לחוק זה.

2 צפייה בגלריה
אולי מגיעה לכם הנחה בתשלום חשבון המים?
אולי מגיעה לכם הנחה בתשלום חשבון המים?
אולי מגיעה לכם הנחה בתשלום חשבון המים?
(המחשה: צביקה טישלר)

כמו כן, במידה ובעקבות המצב הביטחוני אתם מארחים בביתכם דיירים נוספים שנאלצו להתפנות מבתיהם בדרום או בצפון בהוראת גורמי הביטחון, הנכם מוזמנים לעדכן על כך את "מניב ראשון" על מנת לקבל הטבה של 7 מ"ק מים נוספים לחודשיים בתעריף מופחת, לכל אדם נוסף המתגורר בנכס.
רוצים לבדוק זכאות להטבה או הנחה? לחצו כאן

קראו גם:

יו"ר דירקטוריון מניב, ראש העירייה רז קינסטליך: "אנו נמצאים בעיצומה של מלחמה מול אויב אכזרי שמשפיעה עמוקות גם על העורף. אנו מקווים כי שורת ההטבות וההקלות שיינתנו לתושבים על ידי מניב תקל ולו במעט על ההתמודדות בתקופה כה קשה".
סאלי לוי, מנכ"לית מניב ראשון: "גם בשעה מורכבת זו עובדות ועובדי מניב ראשון ממשיכים לטפל בכל תקלה בכל שעה, ממשיכים לשמור על ביטחון ואיכות המים, וקשובים לכל פנייה שלכם אלינו. אנו מזמינים את התושבים הזכאים לפנות אלינו בהקדם על מנת להעניק להם את ההטבות וההקלות שמקנה החוק".