הכלב עשה יותר מדי רעש | צילום המחשה: shutterstockהכלב עשה יותר מדי רעש | צילום המחשה: shutterstock
הכלב עשה יותר מדי רעש | צילום המחשה: shutterstock
(הכלב עשה יותר מדי רעש | צילום המחשה: shutterstock)
כלבים נחשבים לחברם הטוב ביותר של בני האדם ומסבים אושר רב למי שמגדל אותם, אך מתברר שהם גם יכולים לעמוד במרכזו של כתב אישום בגין מעשה אלימות, כפי שקרה לאחרונה בראשון לציון.
המקרה המדובר התרחש במרכז העיר, כאשר בין שני שכנים נוצר סכסוך בעקבות נביחות טורדניות של הכלב של אחד מהם. על פי הנטען בכתב האישום, במשך תקופה ארוכה התלונן אחד השכנים בפני בעל הכלב וטען כי הוא סובל מהרעש שמקים הכלב ומהנביחות הבלתי פוסקות שלו. בעל הכלב מצידו דחה בתוקף את הטענות.
באחד הלילות, סמוך לחצות, התקשר השכן למוקד העירוני וטען כי הכלב של שכנו נובח ללא הפסקה וכי אין אף אחד בבית שיוכל להרגיע אותו. מן המוקד העירוני נשלחה ניידת פיקוח, והפקחים פגשו בשכן הזועם מתחת לבניין. בשלב זה הגיעו בעל הכלב ובני משפחתו חזרה לביתם ומצאו שם את אנשי החברה לביטחון יחד עם השכן הזועם שהחל לקלל אותם והודיע כי בכוונתו לפזר להם פסולת לאורך כל הבית כנקמה על הרעש שהכלב מייצר.
השכן המתלונן לא נרגע, וכל הניסיונות להרגיעו עלו בתוהו. לפי כתב האישום הוא המשיך בסדרת קללות חריפות נגד השכן ובני משפחתו כשהוא בוחר בבת השכן כמטרה להשתלח בה. בין היתר נטען כי הוא התקרב לבת ודחף אותה בחוזקה באמצעות כתפו.
בעקבות התקרית האלימה הוגשה תלונה במשטרה והשכן נלקח לבירור בתחנת המשטרה המקומית. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים ותקיפה.