צעירה מראשון לציון יצרה קשר עם תושב הצפון וסיכמה עימו על רכישת גור כלבים מסוג "פומריניין" עליו היא שילמה אלפי שקלים. לטענתה, כעבור מספר ימים הכלב החל לחוש ברע ובסופו של דבר הוא מת. כעת היא תובעת את המוכר על כך שמכר לה כלב עם בעיות רפואיות וגרם לה לעוגמת נפש.
הכלב מת לאחר מספר שעות | צילום ארכיון: תנו לחיות לחיותהכלב מת לאחר מספר שעות | צילום ארכיון: תנו לחיות לחיות
הכלב מת לאחר מספר שעות | צילום ארכיון: תנו לחיות לחיות
(הכלב מת לאחר מספר שעות | צילום ארכיון: תנו לחיות לחיות)
לפני כארבעה חודשים יצרה צעירה מקומית קשר עם תושב הצפון שפרסם כי הוא מוכר גורי כלבים מסוג פומריניין שנחשבים ליוקרתיים ועלותם היא אלפי שקלים. לאחר שיחה ביניהם שבו התחייב המוכר כי לגור הכלבים יש תעודות חיסונים ואת כל הנדרש סוכם כי היא תשלם 7,000 שקלים והוא יגיע אליה עם הגור.
כפי שנקבע, למחרת נפגשו השניים ובעבור תשלום במזומן הצעירה קיבלה את גור הכלבים אך לדבריה, כעבור מספר שעות היא כבר הבחינה כי משהו אינו כשורה עם מצבה הבריאותי.
בשיחה עם המכור הוא תירץ זאת בנסיעה הארוכה ואמר שזה יעבור אך ככל שהשעות עברו המצב רק הלך והחמיר. במרפאה הוטרנירית נקבע כי הכלבה סובלת מטיל במעיים והיא חייבת לעבור טיפול רפואי דחוף. למרות זאת ולמרבה הצער, כעבור ארבעה ימים הכלבה מתה.
לטענתה, למרות ניסיונות ליצור קשר עם המוכר לא היה כל מענה והיא נאלצה להתמודד לבדה עם ההוצאות הכספיות. כעת, ארבעה חודשים לאחר מות הכלב, היא תובעת את המוכר בעשרים אלף שקלים. כתב ההגנה טרם הוגש.