לאחרונה הוציא גילי ארגוב, בנו של מלך המוזיקה הים תיכונית זוהר ארגוב ז"ל, שיר חדש בשם 'חזרתי' שבו הוא מארח את טל עזני. למרות הניסיון לשמוח בשיר החדש הוא מודה "קשה לי, אין לי הופעות והמצב הכלכלי קשה. הכי כואב לי שדווקא ראשון לציון, העיר בה גדלתי ובה אני גר, לא מזמינה אותי להופעות".
ארגוב. נקלע לקשיים כלכליים | צילום: אבי מועלםארגוב. נקלע לקשיים כלכליים | צילום: אבי מועלם
ארגוב. נקלע לקשיים כלכליים | צילום: אבי מועלם
(ארגוב. נקלע לקשיים כלכליים | צילום: אבי מועלם)
במשך שנים חי ארגוב על הקצה, נכנס ויצא ממכוני גמילה ולמרות כישרונו המוזיקלי הוא היה עסוק בעיקר בחיפוש אחר הסם. כעת, דווקא כשהוא נקי כבר חמש שנים, מוציא סינגל חדש ומצפה לילד שלישי, הוא מוצא את עצמו במצב לא פשוט בשל מה שהוא מגדיר חוסר רצון להזמין אותו להופעות.
"יש קצת קשיים, המצב הכלכלי לא מזהיר", הוא מספר השבוע. "זה אומר שאין לי הרבה עבודה וזה כואב לי שהעיר שלי לא מתייחסת אליי. אני מרגיש שלא מכבדים אותי. שלחתי מייל מסודר בבקשה שיקשיבו לי ולא חזרו אליי. אני הבן של זוהר ארגוב ואבא שלי הביא הרבה כבוד לראשון לציון, זה כואב לי שלא משלבים אותי באף הופעה של העירייה".
לאחרונה העלה ארגוב תמונה של שקיות מזון לדף הפייסבוק שלו והודה למי שסייע בתרומות עבורו ועבור משפחתו.
"תרמו לנו אוכל, זו היתה יוזמה של ורד אשתי ובכיתי כמו ילד קטן. הרגשתי מושפל שהיא עשתה את זה. מה אני יכול לעשות? היא הרגישה שהיא צריכה את זה ועל הכיפאק, אם היא מרגישה שזה מה שיכול לעזור לנו אז אני סומך עליה".
מעיריית ראשון לציון נמסר: "יוצרי ואמני ראשון לציון זוכים לחשיפה וקדימות בכל האירועים העירוניים שמקיימת העירייה. לקראת ערב יום העצמאות יזמה עיריית ראשון לציון את פרויקט 'לייב ראשון' שהעניק חשיפה לזמרים וזמרות תושבי העיר על הבמות המרכזיות.
"כמו כן הופיעו לא פחות מ־250 זמרים ורקדנים, חברי הלהקות הייצוגיות של העיר. בשבוע הספר, מקבלים היוצרים המקומיים דוכן שבו הם מציגים את יצירותיהם ללא כל עלות. על אמנים המבקשים להופיע באירועים עירוניים יש לעמוד בקריטריונים מוגדרים החלים על כולם, ללא יוצא מן הכלל, בין היתר מחויבות ואחריות".