עירנותו של העובד סייעה באיתור ילדה נעדרת: בשעת אחר הצהריים של יום רביעי האחרון, סיים עובד מחלקת התפעול בחברת המים העירונית "מניב ראשון", נור אל עג'ו, את יום עבודתו והחל בנסיעה לכיוון ביתו. כאשר פנה מרחוב משה דיין לכביש 4 הוא הבחין לפתע בילדה קטנה הצועדת בשולי הכביש כשהיא בוכה ונראית מבוהלת ואובדת עצות.
מבלי להסס העובד עצר לצדה, שוחח איתה והבין ממנה שירדה מהאוטובוס לא הרחק משם וכי אינה יודעת כיצד לשוב לביתה בתל אביב. לדבריו: "הילדה חיבקה לי את הרגל וביקשה: 'תחזיר אותי לאמא'".
1 צפייה בגלריה
נור אל עג'ו וסאלי לוי
נור אל עג'ו וסאלי לוי
נור אל עג'ו וסאלי לוי
(צילום: מניב ראשון לציון)
קראו גם:
אל עג'ו הרגיע את הילדה, ובמקביל יצר קשר עם תחנת המשטרה בראשון לציון ודיווח על המקרה. כאשר הוא מסר את שמה של הילדה לתחנה, נאמר לו כי בשעות האחרונות מתנהלים חיפושים אחר הילדה לאחר שהאם התקשרה למשטרה ודיווחה עליה כנעדרת. תוך זמן קצר הגיעה למקום ניידת שאספה את הילדה והובילה אותה בבטחה למשפחתה.
סאלי לוי, מנכ"לית "מניב ראשון", העניקה לנור תעודת הוקרה על האחריות והאכפתיות שגילה ואמרה: "העובד הביא לידי ביטוי את ערכי החברה באופן מיטבי, גילה חמלה ואזרחות טובה והעניק עזרה לילדה במצוקה. העובדים שלנו הם השגרירים הטובים ביותר של החברה ואני גאה על האופן שבו הם מייצגים אותנו".
איציק מזרחי, מנהל מחלקת התפעול בחברה, הוסיף: "נור הוא עובד יוצא מהכלל שמלבד המסירות והמקצועיות שהוא מראה בעבודתו, הוא גילה אנושיות ואזרחות למופת. הוא ראוי לכל ההערכה והשבחים על כך".
כל העדכונים - חדשות ראשון לציון