תושב יפו שהגיע לקניון הזהב בראשון לציון איים על פקחי החברה לביטחון בשפה הערבית ולאחר מכן דקר את אחד מגלגלי רכבם בעזרת חפץ חד, כל זאת בגלל שדרשו ממנו לעטות מסכה על פניו, ומשלא עשה זאת קיבל קנס.
1 צפייה בגלריה
קניון הזהב
קניון הזהב
הסתובב ללא מסכה
(צילום: אבי מועלם)
בשבוע שעבר הוגש נגד הגבר כתב אישום על חבלה ברכב העירוני. הקורונה אמנם נמצאת בדעיכה וחובת המסכות כבר לא חלה על אזרחי המדינה, אך עד לא מזמן החוק חייב את כולנו לחבוש מסכה, בעיקר במקומות סגורים. לפני כתשעה חודשים, כשהקורונה הייתה שוב בשיאה, ניסו פקחי החברה לביטחון עירוני בראשון לציון לסייע באכיפה ונתקלו בתגובה אחת אלימה במיוחד של צעיר כבן 22 המתגורר ביפו. על פי חקירת האירוע, באחד מימי הצהריים של חודש אוגוסט, מעט אחרי השעה 16:00, הבחינו הפקחים בגבר שמסתובב בקניון ללא מסכה. לאחר שדיברו איתו והוא המשיך להתעלם מהבקשות, נאלצו הפקחים לקנוס אותו בדוח על סך 500 שקלים.
קראו גם:
הגבר העצבני השתולל בזעם וקילל את הפקחים בשפה הערבית תוך שהוא מנופף לעברם בידיו. למרות זאת המשיכו הפקחים בדרכם באכיפה בתוך תחומי הקניון.
שעה לאחר מכן יצא הגבר העצבני מקניון הזהב והבחין בניידת של החברה לביטחון ממנה יצאו הפקחים. כשבידו חפץ חד, הוא התקרב אל הניידת, רכן לעבר הגלגל הקדמי וניקב אותו. לאחר פעולות קצרות של המשטרה, הגבר אותר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. שבוע שעבר, כאמור, הוגש כתב אישום נגדו בגין גרימת נזק לניידת.
כל העדכונים - חדשות ראשון לציון