האירוע החמור התרחש ב-31.5.23. שני צעירים בני 20 ו-25, תושבי ראשון לציון, הגיעו בשעת לילה מאוחרת אל מועדון "ארט קלאב" בקיבוץ גלויות בתל אביב. לפי ממצאי החקירה והצהרת התובע שהוגשה נגדם, השניים הגיעו למקום במטרה לנקום על כך שבעבר לא הוכנסו למקום.
2 צפייה בגלריה
הגיעו חמושים בנשק קר וחם
הגיעו חמושים בנשק קר וחם
הגיעו חמושים בנשק קר וחם
(צילום: דוברות המשטרה)
מממצאי החקירה, שהתנהלה ביחידה ללחימה בפשיעה (יל"פ) של מרחב איילון, והובילה למעצרם, השניים יצאו נחושים לחסל חשבונות, ולפגוע באנשי המועדון כנקמה על כך שבעבר מאבטחי המקום סירבו לאפשר להם להכנס.
צפו בתיעוד מהתקיפה במועדון >>>

קראו גם:

החשודים הגיעו למועדון כאשר הם חמושים בנשק חם וקר: אקדח וסכין, והחלו להתעמת עם המאבטחים. אחד החשודים ירק עליהם וזרק גדר מתכת, לאחר מכן התרחקו לסמטה, וכאשר המאבטחים יצאו לסריקה מסביב למועדון, החשודים תקפו, דקרו את אחד המאבטחים בבטן וירו ברגלו של השני, מיד לאחר מכן נמלטו מהמקום.
עם קבלת הדיווח חוקרי יל"פ איילון פתחו מיד בחקירה, ולאחר זמן קצר הצליחו לחשוף את זהות החשודים, אשר נעצרו והובאו לחקירה. בחקירה אינטנסיבית בהפעלת אמצעים טכנולוגים הצליחו החוקרים לפענח את האירוע במלואו.

2 צפייה בגלריה
הגיעו לחסל חשבונות
הגיעו לחסל חשבונות
הגיעו לחסל חשבונות
(צילום: דוברות המשטרה)

החשודים שמעצרם הוארך בתום החקירה, הובאו היום (שישי) פעם נוספת לבימ"ש והוגשה נגדם הצהרת תובע, ובימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.