חניון עירוני לנגררים קלים יפתח בראשון לציון. המטרה להקל על מצוקות החניה ברחבי העיר ולהגביר את רמת הבטיחות בכבישים וברחובות העיר.
לאחרונה מתרחבת תופעה של העמדת עגלות נגררים וקרוואנים ברחובות העיר. הדבר הינו מפגע בטיחותי שכן תקנות התעבורה אוסרות העמדת נגררת לא גורר בכביש וברחוב. מעבר לכך העמדת עגלות נגררים וקרוואנים גורמת לתפיסה של מקומות חניה ומגבירה את מצוקת החניה ברחובות ואזורים שונים בעיר.
1 צפייה בגלריה
נגרר בעיר
נגרר בעיר
נגרר בעיר
(צילום ארכיון: דוברות המשטרה )
בעיריית ראשון לציון החליטו להכשיר חניון יעודי לעגלות נגררים קטנות אשר יפעל ברחוב הלח"י בצמוד למתחם ״הום סנטר״ החניון יופעל על ידי החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון.
קראו גם:
(דוברות העירייה)
סגן ראש העיר מקסים בביצקי אשר הוביל את המהלך יחד עם מנכ"ל החברה לביטחון מוטי נחמני אמר: ״לאחר בדיקות בשטח שביצענו ובעקבות תלונות רבות של התושבים גילינו שלא מעט חניות ציבוריות תפוסות על ידי נגררים, כאשר חלקם הפך להיות מחסנים לציוד. דבר שרק מגביר את מצוקת החניה. על פי חוקי תעבורה אסורה העמידה של נגררת ללא גורר, לכן קיבלתי החלטה להתחיל באכיפה. אבל, במקביל, על מנת לתת פתרון גם לבעלי הנגררים, בתמיכתו של ראש העיר רז קינסטליך, יזמתי פתיחת החניון מוסדר שבו הם יוכלו להשאיר את הנגררת״.
החניה במקום תהייה מוסדרת על ראשית מנוי חודשי או יומי. במקביל תחל לאחר הפעלת החניון החברה לביטחון לבצע פעולות אכיפה ברחבי כנגד העמדת עגלות נגררים ברחובות העיר.
לכל העדכונים – חדשות ראשון לציון