"אף פעם לא היתה לי זוגיות, אף פעם לא היתה לי מערכת יחסים רומנטית וזה פוגע לי בלב", כתב אופיר אביגדור מראשון לציון, שנולד עם שיתוק מוחין, בפוסט שריגש רבים. "פסלו אותי בגלל המגבלה שלי מבלי לנסות להכיר אותי למרות שיש לי כל כך הרבה לתת". כעת הוא מקווה למצוא את החצי השני שלו.
1 צפייה בגלריה
"הקורונה עצרה הכל". אופיר אביגדור
"הקורונה עצרה הכל". אופיר אביגדור
"הקורונה עצרה הכל". אופיר אביגדור
(צילום: קובי קואנקס)
קראו גם:
"כשהייתי בן שלוש אמא שלי חשדה שמשהו לא טוב בהתפתחות שלי, אבל הרופאים אמרו לה שהיא טועה ושהכל בסדר איתי", מספר אופיר, "ערב אחד אמא שלי החליטה שהיא לא יכולה להמשיך ככה ומשהו נראה לה לא הגיוני ובזמן שישנתי היא מדדה לי את הרגליים עם סרגל והבחינה שרגל אחת קצרה יותר מהשנייה. מרגע זה התחילו לעשות לי סדרת בדיקות בסיומה גילו שיש לי קיצור ברגל שמאל וסוג של פגיעה מוחית. למרות זאת המגבלה לא השפיעה לי על החיים, לא נתתי לזה לפגוע בי. אני מנהל חיים כמו כולם, מטייל, נוהג, מתנייד רק בעזרת מקלות הליכה וזה רק כדי לשמור על שיווי משקל".
לאחרונה החליט אופיר שבגיל 41 גם הוא רוצה זוגיות. הוא החליט לנסות את מזלו ופרסם ברשת פוסט פומבי שבו חשף את ליבו, "אני מחפש אהבה אמיתית, בת זוג עם לב רחב, בת זוג אשר רוצה להקים בית של יחד, של חום, של אהבה, של חברות אמיתית ושוויונית. אני אוהב את החיים ומחפש אותך, שאוהבת אותם גם, שאוהבת לטייל, שאוהבת הפתעות וגם אוהבת להשתטות קצת לפעמים (אני מאוד אוהב לצחוק ולהצחיק).
אני מודה שהחשיפה האישית הזו בפני כולם היא לא פשוטה לי, אבל אולי דרכה אצליח להגיע אל אהבת אמת אחת לחיים. עד היום הגשמתי כל חלום שהיה לי, אני באמת מאמין שהכל בראש ואפשר לנצח הכל. עכשיו נשאר לי החלום החשוב מכל - חלום המשפחה. אם את או אתה מכירים את האחת שאוכל להגשים עימה את החלום, אנא תשלחו לי הודעה פרטית".
"החלטתי שיותר אני לא שופט ונותן לחיים לתת לי את כל מה שיש להם, אני בא דף חלק, רוצה להכיר ולראות איך זה יתפתח"
"חשבתי איך אני יכול להכיר מישהי בערך בגיל שלי", מסביר אופיר, "והתחלתי לחפש מישהי כמוני. נרשמתי לאתרי היכרויות אבל הקורונה עצרה הכל ולכן החלטתי לשבת ולכתוב את הפוסט ואני מקווה שהפעם זה יצליח. שדכנים לא יודעים איך להתמודד איתי. מצד אחד אני עצמאי לחלוטין ולא יכול להיות בקטגוריות של בעל מוגבלות כי אני לא אמצא את עצמי שם, ומצד שני אם הם ישימו אותי בקבוצה ה'רגילה' אני אפסל גם שם. נפלתי בין הכיסאות.
אף פעם לא הייתי בזוגיות. לצערי, פסלו אותי בגלל הנכות שיש לי. אני מאוד רוצה אהבה אבל כאשר אני בא לפגישות נשים מיד פוסלות אותי בלי לטרוח בכלל להכיר אותי. זה גם עובד הפוך כי מכירים לי רק נשים עם נכויות לא פשוטות. החלטתי שיותר אני לא שופט ונותן לחיים לתת לי את כל מה שיש להם, אני בא דף חלק, רוצה להכיר ולראות איך זה יתפתח".
לסיום מבקש אביגדור לנצל גם את הבמה הזו ולקרוא למי שמעוניינת לא להתבייש ולפנות אליו.