2020 שדדה מאיתנו את חווית הקנייה, המדידה ואת ההתרגשות שבלמצוא פריט אופנתי חדש. לעיתים עלינו להתפשר על סחורה באיכות נמוכה, בלי שמדדנו ונגענו בבדים וראינו את עצמנו במראה.
רבות מהנשים הישראליות מדווחות על אכזבה מאיכות הבד, הצבע שלא דומה לתמונה ועל אי התאמה מוחלטת למידה. הגזרות שמכתיב לנו הרחוב אינן בהכרח מה שמתאים לגוף שלנו. ובכן, התפירה האישית היא הטרנד החדש שהפשניסטיות מאמצות בחום.

2 צפייה בגלריה
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
(צילום: הדס טייכטל)

את התחום הזה מובילה בישראל שיר אופיר, מעצבת ויוצרת אופנה עילית בסגנון איטלקי-עכשווי. שיר מעצבת ותופרת במידות אישיות ובימים אלה מוציאה לאור קולקציה ייחודית READY TO WORK לנשות עסקים פשניסטיות.
שיר אופיר שהגיעה מהעולם העיסקי ומכירה מקרוב את תרבות האופנה של נשות העסקים הישראליות מספרת:
"בגדים איכותיים הם כמו אוצרות. את תמיד מרגישה כמו מלכה כשאת עונדת תכשיט טוב או לובשת שמלה טובה. בהשראת הסדרה "אמילי בפריז“ מבית נטפליקס שהכניסה חשק לשיק צרפתי עם מינון מוגבר של “שאנל”, יש טעם של קוטור והמון רעב ללבוש טוב. הטרנד הכי חזק בעולם כרגע הוא הסגנון האישי והייחודי בו מותר ורצוי לחבר ולשלב בין העולמות. גזרות קלאסיות בצבעים עזים על גבול הצעקני לצד שמלות מחויטות בבדי ג'ינס ונעלי עקב צבעוניות שמקלילות את הלוק והופכות אותו לעכשווי ומעודכן״.
"במשך שנים, נשות עסקים התלבשו אותו הדבר, לפי קוד גברי ואפרורי ולא העזו להכניס את האמירה האישית והסטייל האישי שלהן. בגדים הם שפה וזהות. לאחרונה השתנה קוד הלבוש הנשי-עסקי בעולם ובאירופה בפרט. קולקצייה ייחודית לנשות עסקים READY TO WORK מציגה עיצוב אישי מותאם, נשי עכשווי ומדויק. לא עוד משלוח בקופסה או טריינינג לישיבה ב"זום". אני מדברת על להפציץ.
לכל אשה גוף שונה, פרופורציות אחרות וטעם אישי לכל שימוש ושעה ביום. עיצוב ותפירה אישית הן צו השעה למי שרוצה להיראות במיטבה, להתלבש בשיק וסטייל אירופאי״.

2 צפייה בגלריה
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
דוגמנית: נטלי שפירא. סטיילינג: אורי לשם
(צילום: הדס טייכטל)

מה שהיה בעבר נחלת העשירון העליון הוא עכשיו נחלת הכלל והפשניסטיות זיהו את המגמה והסתערו עליה.
שיר אופיר נחשבת למובילה הישראלית בתחום התפירה האישית ועיצוב אופנה בהתאמה אישית. הסטודיו שלה במושב מקסים בשרון הוא כמו לונה פארק לחובבות אופנה, מגוון שמלות ערב מרהיבות ובגדי קג׳ואל מעוצבים לצד קולקציית קפסולה לנשות עסקים.
שיר שהגיעה מתחום העסקים ושוק ההון, מצטיינת בנקודת מבט מקורית ועושה רק פריט אחד מכל סוג.
שיר אופיר מעצבת אופנה ומלבישה נשים לכל צורך ולכל אירוע. הקולקציה האחרונה שלה, היא ייחודית ומציגה בגדים לעבודה בסגנון איטלקי עכשווי בעיצוב ומידות אישיות. לבדיקתנו, נראה כי המחירים בהחלט אפשריים ומשתלמים.
לקוחות מספרות שהחליפו את הרכישה במאסה של בגדים בינוניים, שאחרי כמה כביסות יאבדו לחלוטין את הצורה, בקנייה מדויקת וחכמה של בגד שנתפר בצורה מדויקת, בבד איכותי ושיהיה בשימוש יום יומי שנים רבות.