אין אחת או אחד שלא שמעו על רונית רפאל מדע היופי, על מרכזי הקוסמטיקה והספא שנפתחו בכל רחבי העולם ומארחים את הכוכבות הכי זוהרות, ועל היכולת להשיל מעצמו כמה שכבות של תאי עור מתים ואפרוריות שהתקבעה על הפנים בשל פגעי הזמן. בשביל פנים יפות ומתוחות אנחנו ממש לא חייבות להרחיק עד לפריז או ז'נבה, גם כאן, בראשון לציון, ניצב לו אחד מסניפי הרשת של רונית רפאל המספק טיפולי אסתטיקה ויופי מתקדמים וייחודיים המשלבים בין מדע וטכנולוגיה ליופי.
סניף רונית רפאל מדע היופי ראשון לציון. צילום: יומי רייף סניף רונית רפאל מדע היופי ראשון לציון. צילום: יומי רייף
סניף רונית רפאל מדע היופי ראשון לציון. צילום: יומי רייף
(סניף רונית רפאל מדע היופי ראשון לציון. צילום: יומי רייף )
לא על המזרק לבדו
בעוד "בוטוקס" הפך למילה נרדפת לטיפולי הצערת העור, הרי שעל מנת להביא את העור למצב אידיאלי, אנחנו צריכות לחזור קצת אחורה, אל הבסיס, ולהבין שטיפול אחד וחד פעמי לא יתן לנו את התשובה הנכספת ובוודאי שאין בכוחו להוריד לנו עשור בגיל. מחלקת המחקר והפיתוח של L.RAPHAEL יושבת בג'נבה ומפתחת באופן ייעודי תכשירים ומוצרים לצד מכשירים וטכנולוגיות המגיעים מעולם הרפואה ונמצאו יעילים במיוחד גם לתחום היופי והאסתטיקה. בכדי שנוכל להביא את העור שלנו למצב המיטבי יש צורך קודם כל באבחון נכון ומקצועי של מצב העור וסוגו ורק לאחר מכן להתאים את תוכנית הטיפולים שתאפשר טיפול חיצוני ופנימי בתאי עור הפנים ומרקמו. ה"בוטוקס", טוב ככל שיהיה, מוגבל ביכולות שלו, הוא אולי יעלים את הכתמים אך לא יטפל בפגעיו ולבטח לא יוסיף לו זוהר וברק. לצורך כך מגיל מסוים יש להיכנס אל תוך שגרת הטיפוח היומית תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביניהן, אולטרסאונד, גלי רדיו, גלי אור וכדומה שבשימוש הנכון מחוללת פלאים בעורנו - גם אצל הספקניות ביותר.
מיצוק העור, רונית רפאל. יח"צמיצוק העור, רונית רפאל. יח"צ
מיצוק העור, רונית רפאל. יח"צ
(מיצוק העור, רונית רפאל. יח"צ)
בין אנטי אייג'ינג לאנטי גרוויטי
הרבה שמות נכנסו לתחום האסתטיקה ואנחנו עדים לכותרות שונות, אבל מה באמת נכון לנו? איך נדע מתי להתחיל ועם מה? במהלך החיים העור שלנו לנחשף לשמש, טמפרטורות משתנות, עישון, זיהום אוויר – כל אלו משפיעים באופן ישיר על העור שלנו, שסופג הכל. עכשיו, הגיע הזמן להשיל את השכבות המתות ולגלות את העור מחדש. ברשת רונית רפאל– מדע היופי יעשה אבחון מקצועי אשר יאפשר התאמה ובנית תוכנית אישית לכל אחת ואחד) התאם לגיל, סוג העור וכדומה. הטיפולים שפותחו בג'נבה הנם פרי פיתוח ייעודי על ידי פרופסור מאיר שניצקי ז"ל וד"ר גומנר. פיתוחים שנלקחו מתוך עולם הרפואה ונמצאו יעילים ואפקטיביים לטובת עור הפנים שלנו . קולגן בוסטר, לדוגמא, הינו טיפול המבוסס על שילוב של לייזר ותמציות ויטמינים ומטרתו להחיות את העור ולהפחית כתמי גיל ופגמי עור אחרים. במשך השנים חלה ירידה בכמות הקולגן הטבעי שלי, מה שגורם לעור להזדקן ולהיות פגיע יותר. הקולגן בוסטר נועד מצד אחד, להגן על העור ומהצד השני תיקון ובנייה של העור מחדש על ידי עידוד של ייצור קולגן באופן מוגבר. דוגמא נוספת הנו טיפול אינטנס רויאל, טיפול מהפכני למראה עור אחיד, מוצק ומתוח המבוסס על טכנולוגיית RF. הטיפול מתבסס על שתי פעולות עיקריות, סדרת פילינגים ייחודית שעוזרות בהבהרת העור, השלת תאים מתים והמרצת מחזור הדם ואנרגיה חשמלית המאפשרת לבצע טיפול לא פולשני, אך עוצמתי, המפחית את הקמטוטים וממצק את העור. התוצאה היא מיידית, אפקטיבית וארוכת טווח.
סניף רונית רפאל מדע היופי בראשון לציון הינו בית אחד המאפשר טכנולוגיה ייחודית ובלעדית לטיפולי אסתטיקה ויופי, לצד הזרקות בוטוקס, חומצות וטיפולי קוסמטיקה. לפרטים נוספים וייעוץ: 03-7710090/1.