כבר תקופה שאתם רוצים לשנות אווירה בדירה ואתם מרגישים שהגיע הזמן לחדש. חיפוש אחר קבלני שיפוצים בראשון לציון היא משימה מאתגרת שדורשת המון אנרגיות. החל משלב התכנון, בחירת הקבלן המבצע ועד לאיך לשמור על הריהוט בזמן השיפוץ והכי חשוב איך לשמור על התכנון במסגרת התקציב מבלי לחרוג. על מנת לענות על כל השאלות האלה -גייסנו את צוות הקבלנים של אתר המשפצים בישראל לענות על כל השאלות שמטרידות אתכם.
אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: pixabay)

מה צריך לדעת לפני השיפוץ?

עליכם לוודא שקבלן השיפוצים מולו אתם רוצים לבצע את העסקה, הוא קבלן רשום ברשם הקבלנים ובעל רישיון בתוקף. יש לא מעט אנשים שעובדים ללא רישיון וחשוב לשים לב. אדם שעובד ללא רישיון מעמיד אתכם בסיכון מכיוון שבמידה ותצטרכו להשתמש בביטוח - לא יהיה לכם אחד כזה ובמקרה של נזק לא יהיה לכם כיסוי. לכן קבלן שיפוצים מומלץ בראשון לציון יהיה רשום בפנקס הקבלנים על מנת להבטיח את הביטחון, השקט והאחריות על העבודה.

מה כולל שיפוץ דירה?

בשביל לענות על השאלה הזאת תצטרכו לשאול את עצמכם מה אתם רוצים לשפץ בדירה ומאיזו סיבה אתם נכנסים לשיפוץ. אם אתם משפצים דירה להשקעה יכול להיות שלא תרצו את אותה רמת גימור כמו דירה שאתם הולכים לגור בה. חשוב להגדיר ולדעת מה אתם מבקשים מהקבלן על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.
בראשון לציון ישנן דירות הכוללות יחידות דיור ולכן יכול להיות שבמקרה כזה תרצו רמות גימור שונות לכל אזור אבל קו עיצובי דומה על מנת לשמור על אחידות מסוימת בבית. אם אתם עומדים לבצע שיפוץ דירה בראשון לציון אתם צריכים לתכנן אילו חלקים בדירה אתם רוצים להעביר שיפוץ.

כמה זמן יארך השיפוץ?

אורך השיפוץ תלוי בכמה גורמים. ביניהם:
• תקציב - קודם כל אתם צריכים עוד בשלב התכנון להגדיר מה גובה התקציב שלכם ובכך לקבל תמונה רחבה למה אפשרי מבחינתכם לבצע במסגרת התקציב.
• מה נדרש - האם אתם רוצים שיפוץ שכולל גם ריצוף? אינסטלציה? חיפויים? קרמיקה? שיש? אבן? צריך להגדיר עבור הקבלן את הרצונות והצרכים שלכם כדי להעריך את העבודה הנדרשת ולפי מה שיוגדר להתאים את התוכנית.
• אילו חומרים - שימוש בחומרים מסוימים או אי-שימוש בחומרים אחרים יכול להיות פקטור שיוריד משמעותית את העלויות. תוכלו לבקש מהקבלן באילו חומרים אתם רוצים להשתמש או לא להשתמש על מנת להישאר במסגרת התקציב
• מיקום הדירה ונוחות הגישה - אם הדירה היא קומה רביעית בלי מעלית או קומת קרקע עם חניה פנימית זה הבדל משמעותי עבור הקבלן גם מבחינת המאמץ וגם מבחינת הזמן שיידרש על מנת לבצע את העבודה.
• שירותים משלימים כגון עבודות אלומיניום, נגרות, החלפת תשתיות, ריצוף ועוד) אלו גם דברים שצריכים להילקח בחשבון
• אילו חלקים בבית משפצים - חשוב להגדיר מה אתם רוצים לשפץ ומה לא.
אם יש לכם תקציב מוגבל, תוכלו לבקש מאותו קבלן שיפוצים בראשון לציון לעזור לכם בתכנון לפי תקציב. יש מגוון אפשרויות להוזלת תהליך השיפוץ. אפשרי לבצע את השיפוץ בחלקים לפי התקציב, להשתמש בחומרים מסוימים שמוזילים את העסקה או אולי להחליט על שיפוץ רק באזורים מסוימים בבית.

האם אפשר להמשיך לגור בבית בזמן השיפוצים?

קודם כל, כן. מגורים בבית אפשריים בזמן השיפוצים באמצעות תכנון מקדים. עליכם לתאם ציפיות בכל מה שנוגע לשעות העבודה, אורך השיפוץ ואזורי השיפוץ בכל פעם. קבלני אתר המשפצים בישראל תמיד דואגים לתכנן את זה יחד עם הדיירים כדי להעביר את תקופת השיפוץ בנוחות המקסימלית האפשרית.
גרים בראשון לציון ורוצים לשפץ את הדירה? הזמינו קבלן שיפוצים בראשון לציון