ברגע שההכרה ברורה, צריך לקחת את ההחלטות הנכונות לצרכים האישיים שלכם, במהירות יחסית. הצוות של ויקטוריה רנסנס, מרכז גמילה מקצועי, יכול להציע לכם את הפתרון הייחודי למצב הבריאותי שלכם.
הצעד האחד שישנה לגמרי את איכות החיים שלכם התמכרות היא מחלה. לכל דבר ועניין ובצורה שמשפיעה על כלל תחומי החיים, השימוש העודף בחומרים מסוכנים שונים, יכול לפגוע בחיי היום יום שלכם ומעבר לכך, התמכרות פוגעת גם בסיכויים שלכם להחזיר את החיים לשגרה בעתיד. ובדיוק מהסיבה הזו, אם אתם מבינים שהמצב לא טוב, חשוב לעצור לרגע אחד ולחשוב ברצינות על האפשרות לפנות להליך גמילה מסמים ולטפל מהשורש באתגר שלכם.
1 צפייה בגלריה
מקומונט חיפה
מקומונט חיפה
מרכז גמילה
(צילום: Pixabay)
עצירה מרצף החיים המטורף – לטובת ניקוי עמוק של הגוף למן הרגע הראשון, העבודה בתהליך גמילה מנייס גאי היא עבודה עצמאית בעיקרה. כמובן שיש מי שמלווה אתכם, הן בקרב הצוות והמטופלים והן בקרב בני המשפחה והחברים בבית. אבל, הרעיון הוא שאתם צריכים להיפטר משאריות הסם בגופכם, וזו היא לא משימה קלה כלל וכלל. מה שאומר שאתם ממש רוצים שיהיו לצידכם רק האנשים עם הגישה החיובית והמנוסה ביותר, גם אם המשמעות היא חיפוש אחרי מרכז הגמילה בצורה מאוד מוקפדת ומדוקדקת.
לקיחת האחריות – גם כלפי ההווה וגם לטובת העתיד להבדיל אלף הבדלות מתהליך גמילה מסמים קלים, אם הבעיה שלכם היא בעיית התמכרות קשה מאוד, אתם לא יכולים לקחת את הזמן. גמילה מסמים קשים היא לרוב תולדה של אירוע טראומתי שעובר על המטופל, לעיתים אפילו עניין של חיים ומוות. וכאן אין מקום לשאלות, או לניסיון למצוא את העמק השווה אל מול המטופל. מהירות התגובה של בני המשפחה הקרובים של המטופל, היא זו שתקבע האם סיכויי ההצלחה של הליך הגמילה, הם מספיק גבוהים כדי לאפשר לכם לחזור לחיים עצמאיים, בריאים ומאושרים יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לעזור לבן משפחה או לעצמכם להתמודד עם בעיית התמכרות לסמים, הוא לפנות לצוות המקצועי של מרכז הגמילה ויקטוריה רנסנס. אנו נעזור לכם להבין איך לבנות את הרציונל של התהליך ואיך לקבל את התמיכה שאתם כל כך צריכים. לפרטים נוספים וליצירת קשר התקשרו 1800205077

פורסם לראשונה: 09:32, 03.06.21