רוצים פגישה זוגית עם המועמד לראשות העיר דורון אוזן? תרמו 2000 שקלים לקמפיין הבחירות שלו וזה יקרה. לאחרונה השיק אוזן פרויקט גיוס המונים למימון קמפיין הבחירות שלו. בסופו הוא מקווה לגייס 180 אלף שקלים. "הפרסים" לתורמים הנדיבים נעים בין הקדשה אישית, חוג בית ואפילו פגישה אישית.
דורון אוזן | צילום יח"צדורון אוזן | צילום יח"צ
דורון אוזן | צילום יח"צ
הבחירות מתקרבות ובימים אלה מגייסים המועמדים לראשות העירייה תרומות לטובת מימון הקמפיין שלהם. כל מועמד זכאי לקבל תרומות כאשר הסכום המקסימאלי לתרומה בודדת הוא 5000 שקלים. כל תרומה חייבת כמובן בדיווח ובשקיפות
בין המועמדים נמצא דורון אוזן שהתחיל במיזם יוצא דופן: שיטת גיוס המונים. כנהוג בגיוסים שכאלה, כל סכום תרומה מזכה בפרס, וכך מי שיתרום 50 שקלים יקבל מייל תודה אישי, תרומה של 70 שקלים תזכה אתכם בסרטון תודה מצולם.
מי שיחליט לפתוח את הכיס ולהשקיע סכום של 1500 שקלים יקבל חוג בית אצלו בסלון ומי שיתרום את הסכום המקסימאלי במיזם הזה - 2000 שקלים, יזומן לפגישה זוגית אישית עם אוזן בכבודו ובעצמו.
הקמפיין שהושק בסוף השבוע שעבר טרם הצליח להתרומם, ועד כה גוייסו 820 שקלים בלבד.
"החלטתי ללכת בדרך הזו כי אני מאמין בכוח ההמונים שניתן דרכו לשבור את מעגל ההון שלטון. יחד ניצור כאן פוליטיקה חדשה ונקייה ששמה את התושבים במרכז העשייה" מסביר אוזן, ומוסיף: "בניגוד למועמדים אחרים, אינני ממומן על ידי איש. אין לי קבלנים עלומים ולא תומכים נסתרים שלאחר הבחירות אהיה מחויב להם".
לסיום הוא קורא לציבור להצטרף אליו ואומר: "כך אהיה חייב לכם ורק לכם. לראשון לציון מגיע יותר ואני כאן כדי לממש זאת".