לאחר שראש העירייה, דב צור, פיטר אותו מתפקידו, גורמים בסביבת חבר המועצה, דורון אוזן, טוענים שבעוד כשבועיים הוא עתיד להכריז על ריצתו לתפקיד ראש העירייה. אוזן עצמו ביקש שלא להתייחס לכך, אך סיפר כי קיבל חיזוקים רבים מתמיכת התושבים בו.
המירוץ לראשות העירייה מתחמם, ושם חדש עולה לאוויר. כזכור, בערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שעה לפני שנדרש לפתוח את אירועי היום, קיבל חבר המועצה שכיהן כמשנה לראש העירייה, דורון אוזן, הודעה על פיטוריו.
הפיטורין הגיעו בעקבות ידיעה שפורסמה ב"מיינט ראשון" ובה הביע אוזן חוסר שביעות רצון מהשימוש ב"ניידת המצלמת" שמפעילה העירייה, וטען שאינה הוגנת כלפי התושבים.
לאחר הפיטורין הגיב אוזן בפוסט שפרסם ברשת החברתית, וטען לחוסר מנהיגות בעיר כתוצאה מהאירועים האחרונים. אוזן רמז שלמעצר של צור בעבר יש לכך חלק.
כעת טוענים מקורבים לאוזן כי הוא מתכנן בקרוב להכריז על התמודדות לראשות העירייה. ל"מיינט ראשון" נודע כי ב-8.5 יקיים אוזן כנס פעילים ותומכים גדול, שם הוא מתכנן להודיע על כוונתו להתמודד מול צור.
אוזן סירב לאשר או להכחיש את הידיעה, אך מסר כי אכן התגובות הרבות שחיזקו ותמכו בו בימים האחרונים נותנות לו רוח גבית ומחזקות אותו מאוד.
עד כה הכריזו רשמית על התמודדות לתפקיד ראשות העירייה הם אפי משה, רותם אברוצקי ודב צור, שמתכנן לרוץ לקדנציה נוספת.