רשת "מחסני השוק" משלימה בימים אלו את הסבתו של סניף קו-אופ שופ בראשון לציון ל"מחסני השוק בשבילך" - הפורמט השכונתי של הרשת, בהשקעה של מיליוני שקלים.
1 צפייה בגלריה
סניף "מחסני השוק בשבילך"
סניף "מחסני השוק בשבילך"
סניף "מחסני השוק בשבילך"
(צילום: באדיבות מחסני השוק)
הסניף החדש עובר שיפוץ מסיבי ומתיחת פנים משמעותית הכוללת עיצוב חדשני, משתרע על פני שטח של כ-500 מ"ר ויושק רשמית ביום ג', ה-5.12.23.
סניף זה יכלול קצביית פרימיום, מעדניה, מאפיה, מחלקת פירות וירקות טריים גדולה וקופות עצמאיות כשהדגש הוא להעניק חווית קניה המאפיינת את הרשת, גם בסניף שכונתי ואינטימי.
כידוע, בשנת 2019 רכשה רשת מחסני השוק, בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לאחת מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בארץ. כחלק ממהלך כולל של הרשת, סניפי קו-אופ ברחבי הארץ מוסבים בהדרגה לסניפי "מחסני השוק בשבילך".
מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר: "השלמת הסבתו של סניף ראשון לציון, לפורמט השכונתי שלנו הוא חלק ממהלך כולל אשר נועד לתת מענה הולם וראוי לתושבי השכונה והסביבה. מדובר במהלך אסטרטגי שאמור להיטיב גם עם קהל לקוחותינו ולאפשר להם מחד ליהנות מחווית קניה מתקדמת ביותר גם בפורמט השכונתי תוך שמירה על צביון קהילתי, ומאידך ליהנות מהטבות ייחודיות המיועדות לחברי מועדון הלקוחות של הרשת".
הכתובת של "מחסני השוק בשבילך"- השדה 12, ראשון לציון.