פרויקט TOO בראשל"צ | צילום הדמייה: סלע איסתאפרויקט TOO בראשל"צ | צילום הדמייה: סלע איסתא
פרויקט TOO בראשל"צ | צילום הדמייה: סלע איסתא
(פרויקט TOO בראשל"צ | צילום הדמייה: סלע איסתא)
הפרויקט החדש נבנה על ידי חברות 'סלע בינוי' ו'איסתא', והוא כולל 2 מגדלים בני 26 קומות מעל קומת מסחר. סה"כ נבנות 192 דירות מתוכן 54 למכירה בשוק החופשי. במסגרת השוק החופשי מוצעות למכירה דירות 5 חדרים ופנטהאוזים.
כמה זה יעלה לכם? בחברה מדווחים שדירות 5 חדרים בקומות גבוהות בשטח של כ- 130 מ"ר עם מרפסות בשטח של כ- 13מ"ר כולל שתי חניות מקורות ומחסן נמכרות החל מ-2.3 מיליון שקל.
הנרקיסים היא שכונה חדשה שעתידה להיבנות בשנים הקרובות על מחנה צריפין המתפנה, בקצה המזרחי של ראשון לציון. תמהיל הדירות המתוכנן בשכונה יכלול בניה מעורבת במסגרת מחיר למשתכן ומכירה לשוק החופשי .
השכונה עתידה לכלול כ-4,000 דירות, מתוכן 250 דירות להשכרה לסטודנטים או לדיור מוגן. במרכז השכונה עתיד לעבור המשכו של רחוב ירושלים ולהוות את הציר הראשי של השכונה, לאורכו יוקמו בנייני מגורים עם חזית מסחרית וכן בנייני משרדים. בנוסף, בצדה המזרחי של השכונה יוקם פארק מטרופוליני גדול, שישתרע מצפון לדרום.
דרור אוהב ציון, מנכ"ל ובעלים של חברת דרא שיווק נדל"ן: "הפרויקט ממוקם במרכז השכונה על ציר שדרות ירושלים מרחק הליכה מפארק 'גן בעברית'. אני צופה שהוא ימשוך ביקושים מצד משפרי דיור, משפחות צעירות בגילאי 30-45 מכל רחבי דרום גוש דן וכמובן גם משקיעים".