מתי בפעם האחרונה הסתכלתם בספר העבה של דפי זהב על מנת לצלצל לחברות הובלה שונות ולבדוק כמה יעלה לכם להוביל שלושה חדרי שינה בתוך ראשון לציון? היום רבים משתמשים באינטרנט במקום. למעשה, הספר הכבד כבר אינו מחולק בבתים מזה תקופה. אך האם גוגל הוא המקור המהימן ביותר לאיתור חברת ההובלה שלכם, או שאולי יש דרך חדשנית וחכמה יותר?
הכירו את האתר שהופך את מעבר הדירה בכל הארץ לחכם ופשוט יותר
בתקופה בה כל דקה חשובה, ואנו מנסים לחסוך ככל הניתן, שיטת המכרז היא האידיאלית על מנת לקבל את המחיר האטרקטיבי. אך האם תוכלו לפרסם מכרז בעיתון? סביר להניח שפרסום שכזה יעלה לכם מאות שקלים. אתר חדשני עוזר לכם לפתור את הבעיה, במהירות וללא תשלום. הכירו את GetMoving: זירת המכרזים האישית שלכם בה חברות ההובלה מתחרות זו בזו על מנת להעניק לכם את המחיר הטוב ביותר להובלה, ביום ובשעה שאתם צריכים אותה. אז מדוע לא לעבור לעבוד בצורה מושכלת ולייעל את תהליך איתור החברה המתאימה בתחום? בצעו בדיקת מחיר להובלת דירה בראשון לציון.
גט מובינג לוגוגט מובינג לוגו
גט מובינג לוגו
(גט מובינג לוגו)
כאשר אתם מחפשים חברות הובלה אינכם צריכים לשוטט בין עשרות אתרים, להתקשר להשוות מחירים ולהבין את ההבדלים בין השירות שמעניקה חברה זו או אחרת. אינכם צריכים לבזבז זמן מיותר על מנת לקרוא חוות דעת המפוזרות באינטרנט, או להאמין לכל מה שנכתב באתר זה או אחר של החברה.
אתר האינטרנט של Get Moving מהווה זירה בה תוכלו לקבל את כל המידע על חברות ההובלה השונות באזור מגוריכם, לכתוב את פרטי ההובלה, ולסגור את המחשב. כבר ביום שאחרי יחכו לכם בתיבת המייל שלל הצעות מחיר אטרקטיביות להובלה, וחוות דעת על כל חברה שנכתבו על ידי לקוחות אמיתיים שהשתמשו בשירות ההובלות בעבר – וכל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר. השירות ניתן לכם ללא תשלום, כאשר חברות ההובלה הן אלה שמשלמות על מנת להשתתף במכרז.
צילום: shutterstockצילום: shutterstock
צילום: shutterstock
(צילום: shutterstock)
מי עומד מאחורי אתר Get Moving?
האתר החל כיוזמה משותפת של מספר יזמי אינטרנט מאזור רמת גן, שהחליטו לשנות את תחום ההובלות. מאז שהוקם שירות מאות משפחות במעברי דירה בכל הארץ, ושיתופי הפעולה עם חברות ההובלה האיכותיות ברחבי ישראל הפכו אותו לאתר המוביל בתחומו.
לפני מעבר הדירה הבא שלכם, בראשון לציון, או בכל עיר אחרת בארץ, זכרו לחפש את אתר Get Moving, וליצור מכרז פשוט שיקל עליכם את תהליך בחירת החברה המתאימה להובלה שלכם.
האתר משרת הן משפחות המעבירות בית שלם, והן בודדים המעוניינים להעביר מספר מצומצם של פריטים. לצד שירותי ההובלות תמצאו באתר גם שירותים נלווים נוספים כמו אריזה, ניקיון או אחסון רהיטים – כאשר גם הם מוצעים בשיטת המכרז.