תושבים המתגוררים בשכונת קריית ראשון וסביבתה מתלוננים על כך שחודשים רבים הם נאלצים להתהלך על חול ים במקום על מדרכות, זאת בשל עבודות שהחלו בשכונה אך נפסקו בפתאומיות. "אנחנו מוצאים את עצמנו מנקים כל הזמן את הבית מחולות ולכלוך בגלל שהנעליים סוחבות אותם פנימה", טוענים תושבים. "פניות לעירייה בעניין לא הועילו ואומרים לנו שאין צפי לסיום".
קריית ראשון. חול בכל מקוםקריית ראשון. חול בכל מקום
קריית ראשון. חול בכל מקום
(צילום: פרטי)
לטענת התושבים העבודות החלו לפני כחצי שנה ולתושבים שהתעניינו בסיבה לחפירת בורות באיזור הוסבר שהמטרה היא להניח צינורות חדשים במקום הישנים. לצורך כך נסגר לתנועה הכביש שבין השכונות כרמים וקריית ראשון ובתוך השכונה נוצרו מספר שבילים שמלאים בחול.
"ביום־יום אנחנו מסתובבים ורואים שהעבודות לא מתבצעות והחול הזה מגיע ממש לכל מקום", טוענים התושבים. "בתקופת החורף כשיורד גשם הכל הופך לבוץ ואנחנו מגיעים לבית מלאים בוץ וחול רטוב ונאלצים לנקות המון".
לטענת התושבים, רבים מהם פנו לעירייה וביקשו לדעת מדוע העבודות נמשכות זמן רב כל כך ומתי הן צפויות בכלל להסתיים, אך עד כה לא קיבלו תשובה שהניחה את דעתם.
מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בעבודות תשתית במסגרתן הוחלט לקיים שיתוף ציבור לגבי סלילת שביל אופניים. בכל מקרה העבודות צפויות להסתיים עד סוף החודש. אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים על הסבלנות".
פרסום ראשוני: 20:01 , 25.02.20