מה עושים היום עם הילדים ששובתים? עיריית ראשון לציון אמנם אינה פותחת את בתי הספר והגנים בשל שביתת המורים והגננות, אבל היא כן מציעה לכם אפשרויות בילוי חינם בחי כיף, בבריכות שונות וגם ממופע בגן המושבה.
2 צפייה בגלריה
כיתה ריקה,
כיתה ריקה,
כיתה ריקה,
(צילום: גיל יוחנן)
היום (חמישי) תוכלו להיכנס חינם לגן החיות העירוני, החי כיף, לבריכה בשיכון המזרח ובבריכה בקאנטרי 360 שבשכונת נחלת יהודה בהצגת תעודת זהות. הכניסה תתאפשר החל מהשעה תשע בבוקר ותסתיים בשעה שתיים בצהריים.
החל מהשעה עשר ועד השעה אחת בצהריים יוכלו ילדים ליהנות מפעילות בגן המושבה ומהופעה של "מיק המצחיק".
קראו גם:
במקביל דורש יו"ר הנהגת ההורים, רוני עקירב, שהעירייה תפעיל מאמצים להשבת הילדים למסגרת: "אני מבין שעירית ראשון לציון תומכת במאבק המורים בדרישתם להעלאת שכר וזה בסדר גמור. גם אני תומך בכך , אבל בבקשה לא על גב התלמידים והילדים הקטנים בגנים. ההורים לא יוכלו להחזיק מעמד בשביתה עוד יום נוסף, זה פוגע בהם בצורה קשה מאד. לכן אני מצפה מהעירייה ומהעומד בראשה שקודם כל יתעדף את עשרות אלפי ההורים בראשון לציון, בכך שידאג לפתיחת מאות גני ילדים בכדי שהילדים יקבלו את המסגרת המתאימה להם וההורים יוכלו לצאת לעבודה".
2 צפייה בגלריה
רוני עקירב
רוני עקירב
רוני עקירב
(צילום: פרטי)
עוד מוסיף עקירב וטוען כי, "בעבר הרחוק לפני למעלה מ-15 שנים בראשון לציון היה נוהג קבוע בצהרונים שבמקרה שביתה הצהרון נותן גיבוי לבקר בתוספת תשלום של ההורים. אם זה היה אפשרי אז אין סיבה שלא יהיה אפשרי גם עכשיו. בהזדמנות זאת אומר שצר לי שהגברת יפה בן דוד נוהגת בצעדים קשים אשר רק מרחיקים ממנה את אהדת ההורים למורים,כבר ראינו שעיצומים ושביתות לא ממש מזיזים לממשלה ולשר הממונה, כמו כן אני ממש נדהם מהתנהגות שרת החינוך, איפה נשמע כדבר הזה שנציגי הרשות המבצעת שר חינוך והמנכ"ל תומכים ומצדיקים שביתה? , תפקידם בראש וראשונה לדאוג שבתי הספר והגנים יפתחו ויפעלו כרגיל. אני ממש מאוכזב מהתנהגות השרה".