במסגרת שיתוף הפעולה בין עיריית ראשון לציון לעמותת "חברים לרצף", התקיים השבוע יום כיף במרכז הספורט 360 במערב העיר ל-150 משפחות שילדיהן על הספקטרום האוטיסטי.
האירוע כלל מתנפחים במים, מתחם ג'ימבורי, ברד, פופקורן, שערות סבתא וכמובן ארוחת צהריים.
יום כיף המרכז הספורט. צילום: דוברות עיריית ראשון לציוןיום כיף המרכז הספורט. צילום: דוברות עיריית ראשון לציון
יום כיף המרכז הספורט. צילום: דוברות עיריית ראשון לציון
(יום כיף המרכז הספורט. צילום: דוברות עיריית ראשון לציון)
ראש העירייה רז קינסטליך, סגנו אבי חיים והמשנה לראש העירייה עידן מזרחי, הגיעו לתמוך בעמותה הפועלת להסברה והגברת המודעות והאמפתיה כלפי אנשים עם אוטיזם ומעודדת קבלת שונות.
היוזמה ליום כיף במהלך חופשת הקיץ נולדה לפני כחודש בפגישה בין סגן ראש העירייה, אב חיים עם מייסדת העמותה, ספיר פרדו ביטון ונציגים נוספים: "אני מבטיח לעשות כל שניתן כדי להסב אושר לילדים", אמר חיים, "אני מודה לראש העירייה, רז קינסטליך על תמיכתו לאורך כל הדרך ובקידום הפרויקט, לד"ר הדס הכהן ולמנכ"ל החברה העירונית- אלי פולק. עיריית ראשון לציון חרטה על דגלה כמסר חשוב את הצורך לקדם את ילדי ראשון ולחבק אותם".
מעמותת "חברים לרצף" נמסר: "אנחנו רוצים לומר תודה ענקית לעיריית ראשון לציון בראשותו של רז קינסטליך, וסגנו אבי חיים על שהפכתם את היום הזה ללא פחות ממושלם. תודה על שפתחתם בפנינו את הדלת, ונהגתם ברוחב לב, תודה על שהיה לכם חשוב שיהיה הכל מכל ועל מנת לעשות טוב על ליבם של הילדים והמשפחות שהגיעו לאירוע, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר והכל על מנת לעשות טוב.
"תודה רבה לצוות 360 מערב ראשון על האירוח, ההיענות והזמינות לאורח כל האירוע והיחס החם שקיבלנו מכם".