צילום באדיבות עיריית ראשון לציון צילום באדיבות עיריית ראשון לציון
צילום באדיבות עיריית ראשון לציון
(צילום באדיבות עיריית ראשון לציון )
אתמול (רביעי) התקיים אירוע סיום העונה של תכנית 'אבות ובנים על המגרש', בהשתתפותו ראש העירייה רז קינסטליך, שהגיע לברך את משתתפי התכנית, הילדים, ההורים והמתנדבים. מפגש הסיום התקיים במגרש של בי"ס אליאב בשכונת נחלת יהודה במהלכו התקיים טורניר כדורגל בין הקבוצות המשתתפות בפרויקט הייחודי.
התכנית הינה פרי יוזמתו של מר אלי קושניר ומופעלת באמצעות האגודה לחינוך מבוגרים. מדובר בתכנית הכוללת אימון כדורגל שבועי של אבות עם בניהם. נדבך נוסף משמעותי של מכללת הורים הינו מפגש עם מנחת הורים אחת לשבועיים, מפגש בו ניתנה הזדמנות לאבות להעלות שאלות ודילמות שהתעוררו בעקבות האינטראקציה עם בניהם במגרש ולקבל כלים שיסייעו להם בניהול תקשורת מקרבת במשפחה.
ראש העירייה, רז קינסטליך היה נרגש במיוחד כאשר העניק מדליה לאביו שמאמן בהתנדבות את הבנים והאבות. "מדובר בפרויקט ייחודי ומעצים. זמן איכות עם ההורים הוא הדבר הכי חשוב שאנו יכולים להעניק ליקרים לנו מכל. תודה לכל העוסקים במלאכת ההתנדבות ועל הזכות להעניק לאבי לראשונה בחיי מדליה", סיכם קינסטליך.
צילום באדיבות עיריית ראשון לציון צילום באדיבות עיריית ראשון לציון
צילום באדיבות עיריית ראשון לציון
(צילום באדיבות עיריית ראשון לציון )
שתי קבוצות התאמנו בבי"ס אליאב הודות לשיתוף הפעולה בין מנהלת ביה"ס – הגב סימה ברנדשפיגל למכללת הורים. הקבוצה השלישית התקיימה ברמת אליהו בניהול מרחב מערב במנהל לשילוב חברתי והרביעית בשיכון המזרח בניהול המתנ"ס בשכונה.
שלב הברכות באירוע היה מרגש, ההורים הודו על ההזדמנות לקחת חלק בתכנית, הם דיווחו על שיפור בתקשורת וביכולת ההבנה וההכלה של רגשות ילדיהם. תודות רבות נאמרו לכל השותפים בתכנית, להתאגדות לחינוך מבוגרים, למנחות ההורים ולמאמנים.