חלל העבודה המשותף dogether בשיתוף עמותת foreverly, הפועלת ליצירה ולהמשך מורשתם של יקירים, מזמינים את הציבור הרחב למפגש זיכרון בסלון העסקי שיתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 14:30 במגדל העסקים עזריאלי ראשונים. המפגש ללא עלות.
לא תמיד נחשפים לטקסים. חלל העבודה המשותף dogether, צילום: יח"צלא תמיד נחשפים לטקסים. חלל העבודה המשותף dogether, צילום: יח"צ
לא תמיד נחשפים לטקסים. חלל העבודה המשותף dogether, צילום: יח"צ
(לא תמיד נחשפים לטקסים. חלל העבודה המשותף dogether, צילום: יח"צ)
במפגש תתארח בריג'יט (רחל) שוורץ, דור שלישי לשואה, שעלתה לארץ לפני 12 שנה ובחרה לשתף בעדותו של סבה המנוח, בן לקהילה היהודית בעיירה הרומנית הואדין. לאורך כל היום תוצג בחלל העבודה המשותף תערוכה עם אוסף פריטים נדירים מתקופת השואה.
"בחרנו לארח את האירוע המרגש והייחודי מסוגו של עמותת foreverlyעל מנת להנגיש את זיכרון השואה לציבור בעלי העסקים והיזמים בעיר, שלא תמיד נחשפים לטקסים ולמפגשי ההנצחה. הציבור הרחב מוזמן להצטרף", הסביר מנכ"ל רשת חללי העבודה המשותפים dogether, איל ראובן.
"עדותה של בריג'יט מציגה מסע מרתק בעקבות השואה שהשפיע על שלושה דורות ומשלב בין אומץ לבחירת זהויות בדויות והישרדות. השמעת עדות מנכדה של ניצול שואה (דור שלישי) היא ההזדמנות ליצור המשכיות להנצחת זיכרון השואה ולסיפורי הגבורה", סיכמה מנכ"לית עמותת foreverly, מיכל בלקין.