מרים חויטיקה בת ה-90 לא יצאה מביתה במשך חמש שנים בעקבות מצבה הבריאותי. לאחרונה פנה קרוב משפחתה לראש העיר רז קינסטליך ולמנהלת האגף לאזרחים ותיקים מיכל שוורץ, בבקשה לסייע להוציא אותה מביתה להתאווררות. הבקשה הועברה לראש סניף איחוד הצלה בראשון לציון שלומי בן עמי שנרתם מיד למשימה.
1 צפייה בגלריה
מרים חויטיקה
מרים חויטיקה
מרים חויטיקה
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
קראו גם:
כך אמש (שלישי) הגיעו ארבעה מתנדבים של איחוד הצלה לביתה של חויטיקה, הורידו אותה מביתה על גבי כיסא מיוחד במדרגות והסיעו אותה באמבולנס איחוד הצלה לחוף הים.
מיטל, נכדתה של עשרי, מספרת: "מה שעשיתם עבור סבתי אמש היה כל כך מרגש. לאחר שנים רבות שלא יצאה מביתה, לקחתם אותה בכבוד, יחס אישי וחמלה גדולה לחוף הים בראשון לציון. היא כל כך זרחה מאושר ושמחה, אכלנו גלידה ביחד והעברנו מספר שעות של אושר צרוף יחד. אני מבקשת להודות לכולם, שעשו הכל כדי שנוכל לחוות את האושר הגדול הזה! תודה רבה, בשמי, בשם ילדיה, נכדיה וניניה של סבתי".
שלומי בן עמי, ראש סניף ראשון לציון באיחוד הצלה, סיפר: "מיד כשקיבלנו את הבקשה התחלנו להתארגן וכך נקבע התאריך המיועד. זו הייתה חוויה גדולה והתרגשות גדולה עבורנו. שליחות גדולה עבורנו לסייע לתושבי העיר ככל שנוכל, אני מודה למתנדבים אורן רוספשה, מוטי חלבי, דימטרי קברטובסקי שעזבו את עיסוקיהם והתפנו למשימה חשובה זו".
כל העדכונים - חדשות ראשון לציון