תושבי שכונת פרס נובל פנו לאחרונה לעירייה בטענה שצעירים מגיעים לשכונה שלהם בכדי להתחרות במרוצי מכוניות. בעקבות שורה ארוכה של פניות הודיע ראש העיר רז קינסטליך על הגברת האכיפה של החברה לביטחון.
מרוצי המכוניות בראשל"צמרוצי המכוניות בראשל"צ
מרוצי המכוניות בראשל"צ
(צילום מסך)
"לפני מספר ימים בשעות הלילה הגיעו לשכונה כמה צעירים עם פרארי ושלושה אופנועים כבדים כדי להתחרות", מספרת אורנית, תושבת השכונה. "נסעתי אחריהם ואמרתי להם שזה לא המקום לעשות את כל זה. מדובר ככל הנראה במירוצים על כסף אבל אני לא באה אליהם בטענות.
"מי שאחראי על כך הם ההורים של הצעירים האלו, איפה הם בתמונה? הרי הרכבים היוקרתיים והשיפורים שנעשים ברכב באים מההורים או מהכסף שלהם אז איפה האחריות ההורית? זה קורה בסביבות השעה 12 בלילה. הם מניעים ונוסעים בטירוף. החבר'ה שגרים במעגל השלום חשופים לזה מאוד. מישהו צריך לתת את הדעת. איך ההרים לא רואים את טובת הילדים שלהם? מעבר לכך, מילא אתם רוצים לסכן את עצמכם אבל איך אתם לא חוששים לסכן אחרים?"
(צילום: רץ ברשת, מפורסם לפי סעיף 27א' לזכויות יוצרים. בעל הזכויות מוזמן ליצור איתנו קשר: mynet@yedtik.co.il)
(צילום: רץ ברשת, מפורסם לפי סעיף 27א' לזכויות יוצרים. בעל הזכויות מוזמן ליצור איתנו קשר: mynet@yedtik.co.il)
מי שהתגייס למציאת הפתרון הוא חבר המועצה והמשנה לראש העירייה אפי משה שהציף את הבעיה מול ראש העיר ואף דורש כעת להציב מצלמות בכדי למנוע מקרים דומים בעתיד. קינסטליך פרסם פוסט בפייסבוק ובו הוא הצהיר כי הנושא יטופל והאכיפה תוגבר.