הבוקר (חמישי) התגלה שסייעת בגן ילדים בשכונת רמז בראשון לציון אובחנה כחולת קורונה.
קורונהקורונה
קורונה
(צילום: shutterstock)
מהעירייה נמסר שמדובר בסייעת שהייתה בגן "דני גיבור", בשכונת רמז, בין ה 10.5 ל- 14.5. ההורים עודכנו בשיחות אישיות, ויבוצעו בדיקות לכל ילדי הגן שיתקיימו בשעות הקרובות.
אחת מנשות הצוות סיפרה כי בשלב זה (12:00 בצהריים) כל הילדים נמצאים בגן, ובשעה אחת וחצי יגיע צוות משרד הבריאות כדי לבצע בדיקות. הטיפול כולו מתבצע בתיאום משרד הבריאות ובהתאם לכל הנהלים.
מראש העירייה, רז קינסטליך, נמסר: "אני מבקש להרגיע את ההורים והילדים, אנו נעשה הכל על מנת לדאוג לשלומם ובריאותם של היקרים לנו מכל".
עוד נמסר מהעירייה כי, "עיריית ראשון לציון שמה את בריאות הילדים בראש מעייניה, ובהתאם פעלה מיד עם קבלת ההודעה על הסייעת שחלתה, לביצוע בדיקות מהירות לכל ילדי הגן ולצוות העובדים. בעירייה מדגישים כי הילדים מרגישים טוב ונמצאים בהשגחת הצוות עד לאחר ביצוע הבדיקות".
ראש העירייה, רז קינסטליך: "עם החלטת הממשלה לחזרה לשגרה במערכת החינוך, הנחת העבודה שלנו הייתה שתהיה התפרצות באחד ממוסדות החינוך. הכנו תוכנית עבודה שמטרתה לתת מענה מיידי כדי לבודד את כל שמי בא במגע עם איש החינוך שנדבק ולצמצם את הסיכויים להתפשטות הנגיף. זו גם הסיבה שריכזנו את כל הילדים וזרזנו קיום בדיקות במקום. כמו כן, כל ההורים היו מעודכנים בכל שלב בתהליך".