אספקת תרופות מרשם עד בית הלקוח - פתרון שהיה נראה עד כה כבלתי ישים הופך החל מהשבוע למציאות שתקל על חייהם של חולים רבים ברחבי הארץ. המהלך החדשני המציע שירותי אספקת תרופות מרשם עד בית הלקוח, יצא לפועל באמצעות שיתוף פעולה שנרקם בין לאומית שירותי בריאות ורשת Be מקבוצת שופרסל.
לקוחות לאומית בראשון לציון יוכלו להזמין לביתם את תרופות המרשם וליהנות מביטול הצורך, ובזבוז הזמן, בהמתנה בתור בבית המרקחת בעלות של 9 שקלים בלבד למשלוח עד פתח הדלת.
אילוסטרציה. צילום: shutterstockאילוסטרציה. צילום: shutterstock
אילוסטרציה. צילום: shutterstock
(אילוסטרציה. צילום: shutterstock)
ניסים אלון, מנכ"ל לאומית שירותי בריאות: "אני גאה לבשר על ההשקה של המהלך פורץ הדרך והראשוני מסוגו בישראל של אספקת תרופות מרשם עד הבית. כשהחלטנו לפני עשור שלאומית תהיה הקופה הדיגיטלית הראשונה בישראל, זה היה החזון שאליו כיוונה לאומית, ואספקת תרופות מרשם עד הבית מהווה מבחינתנו סגירת מעגל בהספקת שירות דיגיטלי למטופל, החל מהתכתבות עם הרופא האישי, ביקור באמצעות הווידאו אצל הרופא האישי, דרך הזמנת התרופות באתר או באפליקציה וכלה באספקת התרופות עד הבית על-ידי חברת Be".
יש לציין כי לאחרונה רכשה רשת Be מקבוצת שופרסל 51% ממניותיה של חברת 'בלה און ליין בע"מ', אשר זכתה במכרז של לאומית לאספקת תרופות עד הבית. החברה עוסקת בשיווק ומכירה באמצעות אתר אינטרנט של מוצרי קוסמטיקה, מוצרי נוחות וטואלטיקה, תוספי מזון ותרופות עד בית הלקוח.