לאחרונה נחנכה באופן רשמי מרפאה חדשה ומפוארת של שירותי בריאות כללית בקניון ראשונים בראשון לציון, בניהולו של ד"ר רועי גרוסו. המרפאה כוללת צוות רופאים מהשורה הראשונה ומשלבת רפואת משפחה וילדים לצד מקצועות רפואיים, ביניהם: מומחים מתחום האורתופדיה, אורתופדית ילדים, כירורגית שד, תזונה ורפואת נשים, כולל מעקב הריון.
צוות רפואי מרפאת כללית ראשונים. צילום: אילן בשורצוות רפואי מרפאת כללית ראשונים. צילום: אילן בשור
צוות רפואי מרפאת כללית ראשונים. צילום: אילן בשור
(צוות רפואי מרפאת כללית ראשונים. צילום: אילן בשור)
ד"ר רועי גרוסו, מנהל המרפאה, מסביר כי הקונספט הייחודי של המרפאה פועל על פי עיקרון המטופל במרכז. "הרופאים במרפאה שואפים לתת מעטפת מלאה של שירותים בתוך המרפאה שתספק פתרון מותאם אישית לכל מטופל", הוא מסביר, "והיא תפתח בהמשך שעריה לסדנאות כגון – רפואת אם ועובר, סדנת החייאה, סדנת פציעות ספורט וכו' לפי מידת העניין של קהל הלקוחות", מסביר ד"ר גרוסו.
צוות המרפאה כולל את מנהלת הסיעוד, אביבה משקטו, מנהלת אדמיניסטרציה, יהודית עזיז, והרוקחת האחראית, מורן קידר.
כללית מרפאת ראשונים. צילום: אילן בשורכללית מרפאת ראשונים. צילום: אילן בשור
כללית מרפאת ראשונים. צילום: אילן בשור
(כללית מרפאת ראשונים. צילום: אילן בשור)
שירותים חדשניים שאמורים להיפתח בקרוב הינם מסלול מהיר לאבחון וטיפול בשד למטופלות עם ממצא בבדיקה גופנית. בנוסף, פתיחת מוקד קדמי ובו יבוצעו כל הבדיקות הדחופות שיחסכו למטופלים הגעה מיותרת לחדר מיון בבית חולים.ייחודיות המוקדמתבטאת בכך שהרופאים המתפעלים אותוהינם אותם הרופאים אשר פוגשים המטופלים בחדר המיון.
ד"ר גרוסו מסביר כי שילוב ידע והיכרות בין רופאי משפחה וילדים עם רופאים מומחים בתחומם וישיבה משותפת באותו מתחם מפואר ואיכותי, הינו קונספט חדשני שנועד לחזק את ההיכרות עם קהל לקוחות המרפאה באבחון, טיפול – ולא פחות חשוב במניעה. "אם ישנם לקוחות הנוטים לרמת סוכר גבוהה, ספורטאים עם פציעות חוזרות, נשים עם היריון בסיכון, אנחנו משלבים ידיים מרגע קבלתם במרפאה דרך שיח מתמיד בין רופא המשפחה והרופא המקצועי – עד למציאת הטיפול הטוב ביותר שניתן כיום כדי להגן עליהם בריאותית, ובמקרה של היריון בסיכון – כמובן גם הגנה על העובר".
הצוות הרפואי במרפאה נמצא כל העת על מנת להעניק ללקוחות כללית שירות מיטבי, תומך ואדיב. ניתן ליצור קשר עם המרפאה בטלפון: 03-5110630.