אופיר קורסיה

בת 20 מראשון לציון, לומדת משחק מול מצלמה, מנהלת עמוד אינסטגרם שתומך באורח חיים בריא ואהבה עצמית וסוחפת בתהליך קהילת בנות גדולה:
2 צפייה בגלריה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
(צילום: איתן טל)
מה התחביבים שלך? מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?
"אני רוקדת מגיל שלוש והשתתפתי בפרסומות וקליפים, ככה שזה התחביב העיקרי שלי.
בנוסף, בשעות הפנאי, אני לומדת משחק ומדגמנת. בחורף אני אוהבת לעשות סנואובורד".
איך הגעת לתחרות?
"אמא שלי קוסמטיקאית והיא התראיינה למגזין 'מנטה'. הגעתי יחד איתה לצלם לה סטורי מאחורי הקלעים. אחת מנשות ההפקה התקשרה אליה ואמרה שכדאי לשלוח אותי לתחרות".
מה התוכניות והשאיפות שלך לעתיד?
"בעתיד אני מתכננת ללמוד משחק בביה"ס למשחק לי שטרסברג ב-LA. החלום הגדול שלי הוא משחק ואני הולכת להשקיע בזה את כל כולי. אני מתכננת לשלב לימודי תזונה ולימודי ספורט בהמשך, שזה דבר שמאוד נוגע לי. אשמח שתהיה לי את האופציה לעזור לבנות נוספות שלא שלמות עם עצמן".
2 צפייה בגלריה
12 המתמודדות בתחרות מלכת היופי של ישראל
12 המתמודדות בתחרות מלכת היופי של ישראל
12 המתמודדות בתחרות מלכת היופי של ישראל
(צילום: איתן טל)
איזה דמות מעוררת השראה עבורך וכיצד היא השפיעה עליך?
"בימים אלו, ההשראה שלי היא השחקן ליאור רז, שבתחילה לא היה כל כך מוכר בארץ, אבל הוא לא התייאש ולא ויתר על החלום, אלא מצא דרך יצירתית לכבוש אותו.
"הוא לקח את המושכות לידיים, כתב סדרה מטורפת שהוא השחקן הראשי בה, והיום הוא בשלטי חוצות בטיימס סקוור בניו יורק, ומוכר ביותר מ-173 מדינות. בעיניי הוא הוכחה חיה שאפשר לחלום בגדול ולהגשים. בן אדם סופר מוכשר וללא ספק השראה אחת גדולה".
מה הדבר הראשון שתעשי במידה ותבחרי?
במידה ואבחר אני חושבת שעם הכתר מגיעה האחריות וההשפעה. תהיה לי פלטפורמה וחשיפה גדולה יותר להעביר הלאה את הערכים, האג'נדות והמסרים שלי. ממש כמו שכיום אני עושה באינסטגרם, רק עם הרבה יותר השפעה ואחריות.
אני פה כדי להראות מודל יופי אחר, שמייצג את הכלל, ששואף לנפש בריאה בגוף בריא ולאהבה עצמית. הייתי רוצה להראות לבנות שאפשר לאמץ אורח חיים בריא, בלי לסבול. להפך! וזה המסר שאני רוצה להעביר.
דבר נוסף שלאחרונה נודע לי והייתי רוצה מאוד לעלות עליו את המודעות זה פרויקט דיירי הרחוב של מור שעל. פרויקט מבורך שכרגע צריך עזרה וחשיפה. ואשמח להציף את זה".
תחרות "מלכת היופי של ישראל" תיערך ב-24 באוקטובר ותועבר בשידור חי ב-ynet.
מלכת היופי תייצג את ישראל בתחרות "מיס יוניברס" העולמית, שתתקיים השנה לראשונה באילת.