תאחלו בהצלחה ל-12 המועמדות הסופיות שנבחרו לתחרות "מלכת היופי של ישראל, ובמיוחד לנציגת ראשון לציון, אופיר קורסיה בת ה-20.
2 צפייה בגלריה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
(צילום: איתן טל)
"מגיל צעיר אהבתי להצטלם ולהיחשף", אומרת קורסיה. היא חולמת להיות שחקנית, ואוהבת את הבמה. בעבר לא הייתה שלמה עם הגוף שלה, אבל עברה תהליך של קבלה עצמית, והיום היא מנהלת עמוד אינסטגרם שעוסק באורח חיים בריא וסוחפת אחריה עוד בנות.
קראו גם:
לקראת תחרות מלכת היופי ביקשנו שתענה על השאלון שלנו:
למה ראשון לציון:
"אני גרה כאן מיום שנולדתי. ההורים שלי בחרו לגור כאן כי המיקום הוא מדהים. קרוב לים, לקניון, ליס פלאנט, לסינמה, להכל. והכי חשוב קרוב לסבא וסבתא ולמשפחה".
אז בבית הספר:
"למדתי במקיף ח׳, במגמות מחשבים ופיזיקה. הייתי תלמידה סופר חרשנית ושקדנית. הרחבתי 5 יחידות במתמטיקה ו־5 באנגלית. הלימודים היוו עבורי מטרה, כמו כל דבר בחיים. ברגע שאני עוסקת במשהו אני נותנת 200 אחוז".
2 צפייה בגלריה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
אופיר קורסיה
(צילום: איתן טל)
תוכניות לסופ"ש:
"קודם כל משפחה. שישי זה שניצל של אמא, קידוש, ואז סרט עם תה ועוגה. בשבת אנחנו מרימים מיני מסיבת בריכה משפחתית, אני על המוזיקה ואבא על הקוקטיילים"
ספר לשבת:
"'4 הסכמות' מאת דון מגל רואיס. אחרי שקראתי את הספר מצאתי את עצמי נתקלת בו בכל מיני סיטואציות בחיים. הוא לגמרי שינה לי את הפרספקטיבה"
המקום שלי:
"הסטודיו לריקוד. אני רוקדת מגיל 3 והסטודיו זה הבית. כשאני רוקדת אני מרגישה שאני פשוט פורקת את כל מה שעבר עלי בשבוע. לא פעם ולא פעמיים יצא לי להגיע לסטודיו אחרי משבר כלשהו, ומצאתי את עצמי רוקדת ובוכה. וזה פשוט מנקה ומטהר אותך. כמו פסיכולוג של הנפש".
על המסלול:
"ממש שמחה שהגעתי ל־12 המועמדות הסופיות של תחרות מלכת היופי של ישראל. בנות ממש מדהימות. להצטלם תמיד אהבתי ככה שאני נורא נהנית גם בהפקות עצמן. אין לי הימור לאן אגיע בסוף, כרגע יותר מתרכזת בליהנות, להיות אני, ואם זה שלי זה שלי. אחרי התחרות השאיפה שלי זה להמשיך להשקיע בתחום המשחק, ולהתפתח בו יותר. משחק זה החלום שלי"
תחרות "מלכת היופי של ישראל" תתקיים לאחר החגים, אז אתם מוזמנים להחזיק לקורסיה אצבעות.
הזוכה תייצג את ישראל בתחרות "מי יוניברס" הבינלאומית שתתקיים בדצמבר הקרוב באילת.