טבעות אירוסין ישנן בעיצובים שונים, וכל אחת מיוחדת במינה משום שיהלומים הם אבן יוקרתית שכל אחת שונה מהשנייה. מלבד זאת יש חנויות ורשתות המציעות טבעות יהלום מעוצבות וכאלה שנוצרו באופן ייחודי על ידי מעצבים אשר מעצבים מאות טבעות ויהלומים בגדלים שונים המתאימים לתקציבים שונים.
סוגים שונים של טבעות אירוסין כשאתם בוחרים טבעות אירוסין דעו כי יש כמה עיצובים שנחשבים קלאסיים ופופולאריים כמו למשל טבעות סוליטר מעוצבות בחישוק מוזהב (זהב לבן, צהוב כתום וכולי) עם יהלום בודד במרכז בגדלים שונים. יש טבעות טריו משובצות בשלושה יהלומים בגדלים משתנים, כאלה שמשובצות יהלומים מסביב לחישוק ולאורכו ויש טבעות אירוסים וינטג' בסגנון עתיק שמתאים למי שאוהבת מראה גותי או מעט מיושן, אבל גם קלאסי.
1 צפייה בגלריה
FRANCO ORO
FRANCO ORO
FRANCO ORO
(צילום: FREEPIK)
איכות היהלומים כאשר אתם בוחרים טבעת יהלום שימו לב לאיכות החומרים בהם המעצב משתמש כמו גם רמות הגימור, העיצוב ומלאכת המחשבת שנעשתה ביצירת התכשיט. בחירת טבעות אירוסין שנעשו על ידי צורף ובעבודת יד נחשבת בחירה טובה ומיוחדת כך שארוסתכם תענוד תכשיט ייחודי שאין לאף אישה אחרת.
תעודות גמולוגיות ליהלומים יהלומים אמיתיים הם חלק מרכישת טבעות אירוסין משום שעל פי רוב כדאי לרכוש טבעת משובצת יהלום אמיתי. חשוב לדעת שגודל היהלום, הצלילות שלו, הגוון של היהלום המשקל וכולי ישפיעו על המחיר; לכן כדאי לבדוק מה התקציב הנתון ולהתאים את הבחירה לתקציב. יש מקרים בהם אפשר לבחור במקום יהלום אבנים יוקרתיות משובצות על החישוק ובכך להעניק טבעת אירוסין יפה ולא יקרה. בכול מקרה שבחרתם טבעת יהלום יש לוודא כי היא מגיעה עם תעודה גמולוגית. תעודה כזאת מעידה על אמיתיות היהלום ומפרטת את משקל היהלום, את הצלילות שלו, את החיתוכים, והגוון. את התעודה שמרו לכל מקרה בו תרצו להוכיח כי מדובר ביהלום אמיתי.
התאמה לטעמה של בת הזוג כעת מומלץ לבחור טבעת אירוסין שתקלע לטעמה של הארוסה שלכם ולקבל השראה מתיבת התכשיטים שלה או להתייעץ עם חברותיה או עם בנות המשפחה לגבי הבחירה. בחרו חישוק בקוטר המתאים על פי טבעות אחרות בתיבה והזמינו טבעת מאתר של מעצבים כמו פרנקו אורו. כך תוכלו להציע נישואין בצורה מרהיבה! בהצלחה!