פסטיבל הקומדיה וההומור ע"ש ספי ריבלין יוצא לדרך בפעם החמישית עם רפרטואר מופעים של נבחרת מובחרת של אומני ישראל. בין התאריכים 18-23.3 יתארחו על הבמות ברחבי ראשון לציון מיטב הקומיקאים במופעי בכורה, הפקות מקור ושילובים ייחודיים לפסטיבל.
מה מחכה לכם?
"כולם היו בנאי" - הפקת מקור מבית היוצר של תיאטרון הקאמרי בשיתוף הפסטיבל והיכל התרבות ראשון לציון. דביר בנדק, עידן אלתרמן, אבי גרייניק, שמואל וילוז'ני, אלי גורנשטיין, עינת שרוף, עידו מוסרי, אולה שור ואחרים יגישו וישירו את מיטב היצרות של אחד מגדולי האומנים שיצרו וביצעו על במות ישראל.
שמואל וילוז'ני. צילום: יוסי צבקרשמואל וילוז'ני. צילום: יוסי צבקר
שמואל וילוז'ני. צילום: יוסי צבקר
(שמואל וילוז'ני. צילום: יוסי צבקר)
"ישנן בנות... וישנן בנות מצחיקות" - רבקה מיכאלי, מיקי קם, ואודיה קורן מלוות בלהקת "ישנן בנות" בהפקת מקור חגיגית ומיוחדת לפסטיבל.
ערן זרחוביץ' ואייל קיציס - כוכבי ארץ נהדרת, מהקומיקאים האהובים והמצחיקים ביותר בישראל בשני מופעים בערב אחד.
"רוק וצחוק" - דני סנדרסון ולהקתו והקומיקאי אבי נוסבאום חוברים למופע מוזיקלי, מצחיק ושנון.
דני סנדרסון. צילום: ורדי כהנאדני סנדרסון. צילום: ורדי כהנא
דני סנדרסון. צילום: ורדי כהנא
(דני סנדרסון. צילום: ורדי כהנא)
"קלינשטיין פינת דיין" - רמי קלינשטיין וליאור דיין חוברים למופע משותף שיוצג בבכורה בפסטיבל. שה אשכנזי בבכורה חגיגית עם מופע סטנדאפ חדש –מופע שנון, מצחיק ובועט של מי שמסומן כהבטחה הגדולה של עולם הבידור הישראלי
"לנצח בינתיים" - רן שריג ודנה ספקטור במופע בידור בבכורה לפסטיבל. ערב מצחיק, מרגש ושנון על הטעויות שכולנו עושים באהבה ועל איך אפשר לחזור לחלק החי בזוגיות שלנו.
דנה ספקטור ורן שריג. צילום: דויד סקורידנה ספקטור ורן שריג. צילום: דויד סקורי
דנה ספקטור ורן שריג. צילום: דויד סקורי
(דנה ספקטור ורן שריג. צילום: דויד סקורי)
"המגילה" - מחזמר המבוסס על פי סיפור מגילת אסתר בכיכובם של כוכבי הילדים חיפזון וזהירון בבכורה לפסטיבל.
בנוסף מציעה ראשון לציון אירועי חוצות לילדים ולכל המשפחה,הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום, במספר מוקדים ברחבי העיר בהם יככבו כוכבי ילדים אהובים: מיקי, מיכל הקטנה, שי ורועי, מימי ויויו, דור הגיבור, זיו ילד הקריוקי,כוכבת הנוער אנה זק ועוד.
כמו כן היכל התרבות ראשון לציון יקיים באודיטוריום מרתון סרטים בכיכובו של ספי ריבלין ז"ל הפתוח לקהל הרחב וכולל קלאסיקות אהובות ומוכרות לכל המשפחה.