קבוצת MORE, הבונה מתחם מגורים ומסחר בשכונת מורשת החדשה במודיעין, הודיעה כי השבוע נחתם הסכם על הקמת שני סניפי שופרסל חדשים במתחמים שמקימה הקבוצה, האחד במודיעין והשני בראשון לציון.
(סניף שופרסל | צילום: שירות מיינט)
הסניפים שייפתחו במהלך שנת 2023 יוקמו במתחמים המשלבים מגורים ומסחר בשדרות מרכזיות בשכונת 'נרקיסים' בראשון לציון ובמורשת במודיעין.
מתחמי המסחר שבהם יוקמו הסניפים של שופרסל יהיו חלק משדרות עסקים ומסחר ומעליהן ייבנו הפרויקטים למגורים של הקבוצה. דמי השכירות השנתיים שנקבעו בעבור שני הסניפים עומד על 720 אלף שקלים.
"אנו גאים ושמחים על המשך שיתוף הפעולה עם קבוצת שופרסל" ציין חנן מור יו"ר קבוצת MORE והוסיף: "שני הסניפים החדשים, הם ביטוי ברור להצלחה של סניף שופרסל הפועל כבר במתחם הקניות של קבוצת MORE בחריש". שיתוף הפעולה הזה מוכיח שוב את נכונות אסטרטגיית הקבוצה -יזום ובנייה של סביבת חיים מלאות הכוללת מסחר מגורים תעסוקה ופנאי, עד 500 מ' מהבית".
•	הדמיית פרויקט מגורים ומסחר MORE נרקיסים בראשל"צ•	הדמיית פרויקט מגורים ומסחר MORE נרקיסים בראשל"צ
• הדמיית פרויקט מגורים ומסחר MORE נרקיסים בראשל"צ
(הדמייה באדיבות יח"צ חנן מור)
בשכונת נרקיסים בראשון לציון, שבחלק הצפון מזרחי של העיר, מקימה הקבוצה, ממש בשער הכניסה ממערב לשכונה, 3 מגדלים בני 22 קומות. המתחם ייהנה מגישה קלה לכביש 431 וכביש 4. שדרת החנויות, עתידה לכלול שירותי מסחר ושירותים חיוניים, ביניהם: מרפאות, בנקים, סניפי דואר וקופות חולים, מרכזי ספורט, נופש ופנאי.
"הפרויקטים האלה יהוו את המרכזים השכונתיים לתושבי השכונות והאזור וייתנו מענה לצרכי היום יום לרבות שירותי בילוי ופנאי" מדגישות טל שניצר ושירה שגב- מור מחברת RETALE שמלוות את תהליכי הפיתוח העסקי בתחום המניבים בקבוצה "הפרויקטים מצטרפים לתיק הנכסים הייחודי של קבוצת MORE שמקימה מרכזים בלב שכונות מגורים. שבהם מותאם תמהיל העסקים לצרכי היום יום של השכונה הסביבה הבילוי התעסוקה והפנאי".